Як відновити симку.

Незалежно від причини, відновити сім-карту може будь-який зареєстрований користувач. Сам процес створення нової сімки займає не більше 5-10 хвилин, при цьому зберігається ваш колишній номер, стан рахунку і записані на ній контакти.
Інструкція
1
У разі втрати телефону або сім-карти, її рекомендується заблокувати, щоб заборонити доступ сторонніх осіб до ваших даних. Зробити це можна відвідавши сайт оператора або салон зв'язку, а також зателефонувавши в контактний центр. Дана послуга надається абсолютно безкоштовно. При цьому вас попросять вказати паспортні дані, вказані при реєстрації.
2
Далі вам доведеться відвідати салон-магазин або офіс вашого оператора, захопивши з собою паспорт, так як нову карту видадуть тільки власнику номера. Якщо номер належить організації, потрібно надати довіреність і офіційний лист від адміністрації з проханням про відновлення сім-карти.
3
Заміна та видача нової картки здійснюється в найкоротші терміни (визначається оператором). Причому для абонентів Мегафон, Білайн, MTC - безкоштовно, Tele2 - 50 рублів, які компанія зобов'язується перевести на ваш рахунок відразу після активації номера. Якщо ви вибрали кур'єрську доставку відновленої сімки, будьте готові оплатити послуги кур'єра.
4
Для активації карти, можливо, доведеться назвати пак-коди до вашої карті, подбайте про це завчасно.