Як відремонтувати бензонасос. ознаки несправної роботи бензонасоса автомобіля.

У бензонасосов інжекторних двигунів дві основні функції - подача палива з бака до місця утворення суміші і створення в системі уприскування необхідного тиску. Однією з головних причин несправності бензонасоса є неякісне сильно забруднене паливо.
Інструкція
1
Характерні ознаки несправності бензонасоса - проблеми при запуску, коли двигун або не заводиться зовсім, або заводиться занадто довго. В процесі експлуатації можливі перебої в роботі мотора, а також нестійкий характер оборотів на холостому ходу. В електричних бензонасосах іноді падає тиск в системі.
2
Спочатку перевірте, чи є витік палива. Для цього підключіть індикатор тиску палива і одночасно заглушите двигун. Якщо через 5 хвилин показник тиску буде нижче 1.6 атмосфер, значить, одна з форсунок або регулятор пропускають паливо. Для усунення виниклої несправності, користуючись ремонтним комплектом бензонасоса, послідовно замініть прокладки, фільтр, клапани та діафрагму.
3
Іноді причиною виходу з ладу бензонасоса є паливний бак, в якому при його виготовленні могли залишитися дрібні частки металу, що потрапляють з паливом в насос і виводять його з ладу. Ознакою такої проблеми можуть бути повторювані кілька разів поспіль поломки бензонасоса при справній роботі інших систем автомобіля. В цьому випадку уважно огляньте бак, промийте його, а при необхідності замініть.
4
При виявленні слідів підтікання масла перевірте надійність кріплення бензонасоса до блоку циліндрів, а потім - стан ущільнюючих теплоізолюючих прокладок.
5
Щоб зняти насос, спочатку від'єднайте підвідний і нагнітає бензопроводи, відкрутіть гайки кріплення, зніміть пружинні шайби, після чого - сам бензонасос.
6
У випадку, коли причиною виходу бензонасоса з ладу стали деформовані діафрагми, їх можна зміцнити тимчасової діафрагмою зі звичайної поліетиленової плівки. При цьому пошкоджені діафрагми не слід викидати, а лише розташувати між ними діафрагму з поліетилену.
7
Іноді на автомобілях з великим пробігом при максимальному навантаженні бензонасос «зашивається». Причина - ослаблення пружини діафрагми. В дорожніх умовах потрібно злегка розтягнути пружину і потім поставити її на місце.