Як і чим найчастіше обшивають торпеди. Як самому обшитий тарпеду на ваз.

Стандартний заводський салон більшості бюджетних автомобілів здатний задовольнити вимоги не кожного автолюбителя. Тому у багатьох виникає бажання внести в нього свої корективи. Найправильніше почати перетворювати салон з торпеди. Її можна обшити будь-яким матеріалом.
Вам знадобиться
  • - набір інструментів;
  • - матеріал;
  • - клей;
  • - нитки;
  • - голки.
Інструкція
1
Демонтуйте торпеду. Відкрийте капот і від'єднайте клему «мінус» від акумуляторної батареї, оскільки при демонтажі передньої панелі доведеться від'єднувати електричну проводку. Перевірте, чи включений гальмо стоянки.
2
Вийміть з бардачка всі речі, також приберіть всі предмети, що знаходяться на торпеді.
3
Уважно прочитайте керівництво по експлуатації вашого автомобіля. У ньому повинна бути зазначена докладна інструкція по зняттю передньої панелі. Також відвідайте форум власників вашої моделі авто. Напевно хтось вже демонтував панель і поділився своїм досвідом.
4
Зніміть все накладки з панелі. Від'єднайте кожух рульового колеса. Якщо у вашій комплектації є подушка безпеки, то акуратно вийміть її, попередньо відключивши пиропатрон.
5
Відкрутіть гайку кріплення рульового колеса до рульової тязі. Зніміть кермо з осі. Після цього від'єднайте всі підрульові перемикачі.
6
Знайдіть розташування всіх саморізів. Відкрутіть їх. Акуратно зніміть торпеду з пластикових засувок. Візьміться руками за краї корпусу панелі і потягніть плавно на себе. Ні в якому разі не смикайте різко, щоб не пошкодити проводку з тильного боку.
7
Від'єднайте всі колодки проводів і витягніть торпеду з салону через праву пасажирські двері.
8
Зробіть викрійку. Для цього можна використовувати кальку, матеріал або щільну еластичну папір.
9
За викрійці зробіть заготовку з того матеріалу, яким ви хочете обшити вашу торпеду. Найкраще робити її зі спеціального матеріалу, який адаптований для використання в автомобілі.
10
Приміряйте заготовку на торпеді. Зшийте її наметочним швом. Якщо матеріал добре сидить на корпусі панелі, то почніть акуратно обтягувати торпеду.
11
Поступово намастіть корпус торпеди тонким шаром клею. Матеріал розтягуйте рівно. Слідкуйте за тим, щоб не залишалося жодної складки. Після закінчення обтяжки відкладіть торпеду сохнути.
12
Цим же матеріалом обтягніть все знімні частини. Не забудьте про кришці бардачка.
13
Встановіть торпеду в зворотному порядку.