Як відкрити капот Волги. Як відкрити капотгаз 31105.

Недосвідчені покупці автомобілів стикаються зі складнощами при відкриванні капотів. Так, наприклад, що відкриває механізм капота «Волги», ГАЗ 31105, складається з багатьох частин. Зокрема, з пастки замку, замку капота, воронки ущільнення, троса відкриття капота, важеля розблокування і кріплення в моторному відсіку.
Інструкція
1
Щоб зняти капот, необхідно спочатку його відкрити і зафіксувати. Після чого витягніть шланг склоомивача.
2
Далі за допомогою важеля відігніть дві праві заглушки і витягніть шланг з трійника. Витягнутий шланг слід витягнути уздовж капота. Позначивши позицію кріплень, викрутити два болти і зніміть капот з кріплень.
3
При зворотній установці кріпильні болти злегка наживите, а потім шланг омивача простягніть по обидві сторони капота і з'єднайте з трійником.
4
При монтажі нового капота всі деталі зі старого переставте. Дуже важливо ретельно підігнати гумові ущільнення між фарами і металом. Поєднуючи з отворами бічні кріплення, обов'язково вирівнюйте задню частину по висоті і кутам.
5
наживлені на гвинти кріплення вирівнюйте так, щоб капот знаходився на одній площині з обтічником і крилами. Щоб вирівняти передню частину болти кріплення замку ослабте. Сам замок повинен перебувати при цьому в крайньому верхньому положенні.
6
Обережно закрийте капот до упору, поки він не займе відповідне положення. Після цього також обережно потрібно відкрити його і затягнути болти.
7
Якщо після регулювання при відкритті і закритті виникають проблеми, то ослабте замок і зробіть повторну налагодження. Щоб переконатися в правильності виконання робіт, необхідно підняти кришку на висоту приблизно 30 см і відпустити. Якщо вона при цьому закриється під власною вагою, то все зроблено правильно.
8
Відкриття капота здійснюється за рахунок натягу троса, прокладеного від замку по лівій стороні рухового відсіку через передню панель і прикріпленого до облицювання. При пориві натяжної троса він підлягає заміні. Для цього повністю від облицювання відкручується гвинт Т-20, знімаються обидві внутрішні решітки радіатора, витягується гнучка оболонка троса з замикаючого механізму.
9
Проробивши зазначені операції, від'єднайте трос від фіксуючого важеля, звільніть від затискачів в моторному відсіку і витягніть його через передню стінку всередину салону автомобіля. В ході монтажу трос повинен бути покладений без напруги і зламів. Це дуже важливо, оскільки він не регулюється.