Як відстежити комп'ютер. Як простежити з Якого комп'ютера вам писали.

Якщо дитина проводить майже весь вільний час за комп'ютером, батьки можуть зацікавитися, які веб-сайти вона відвідує, в які ігри грає і які дивиться фільми. Іноді пильні подружжя в ім'я збереження сім'ї та душевної рівноваги теж не проти перевірити, чим займається дорога половинка в інтернеті.
Інструкція
1
Ви можете придбати апаратний кейлоггер - пристрій, що відстежує натискання клавіш на клавіатурі. Залежно від моделі, він підключається до USB-роз'єму або вставляється в клавіатуру. Звіти можуть записуватися в спеціальну папку або відправлятися по інтернету на інший комп'ютер. Ціна пристрою залежить від діапазону його функцій і обсягу пам'яті.
2
Можна скористатися програмним клавіатурним шпигуном, наприклад, Elite Keylogger. Розробники стверджують, що програма запускається на рівні ядра операційної системи і тому абсолютно невидима для антишпигунського ПО. Запустіть програму і виберіть один з режимів роботи Visible mode («Видимий») або Unvisible («Невидимий»). Для попереднього ознайомлення та тренування краще використовувати Visible mode.
3
В меню Logs клацніть View logs і введіть пароль, який будете використовувати для перегляду логів. У календарі відзначте дату, яка вас цікавить, і натисніть View logs for ... У лівій частині вікна буде виведена обліковий запис користувача, перелік натиснутих клавіш, дата і час події.
4
Програма робить скріншот кожні три хвилини. Щоб подивитися мініатюри екранів, виберіть пункт меню Screenshots. Викликати повноекранний режим перегляду можна подвійним клацанням миші по мініатюрі. В розділі Internet Activity міститься список відвіданих веб-сайтів.
5
Схожі функції виконує клавіатурний шпигун Eltima Powered Keylogge. Ця програма також відстежує натискання клавіш, робить скріншоти через певні проміжки часу і може відправляти логи на заданий e-mail. Програма невидима для антишпигунського ПО і захищена паролем
6
Ці програми умовно-безкоштовні. Ви можете використовувати утиліту Punto Switcher, яка поширюється розробником повністю безкоштовно. Про її шпигунських можливостях мало хто підозрює, бо основне її призначення - перемикання розкладки клавіатури і автозамена часто вживаних слів певним поєднанням клавіш.
7
Встановіть програму на комп'ютер і клацніть правою клавішею миші по її іконці. У випадаючому меню виберіть розділ "Налаштування" і в лівій частині вікна налаштувань відзначте пункт «Щоденник». Поставте прапорці в чекбокси «Вести щоденник», «Автоматично зберігати вміст буфера ...», «Вести щоденник в програмах-винятках».
8
Натисніть кнопку «Встановити пароль ...» і введіть комбінацію цифр і символів. Використовуйте кнопки «Застосувати» і ОК для підтвердження. Для перегляду записів в контекстному меню виберіть «Налаштування», потім «Відкрити щоденник».
Зверніть увагу
Приховати шпигунські функції Punto Switcher не вдасться - про них дізнається кожен, хто здогадається перевірити її налаштування у випадаючому меню. Однак прочитати вміст щоденника зможе тільки той, хто знає пароль.
USPS (United States Postal Service) - це оператор поштових послуг, чинний на території США. Часто цієї поштовою службою користуються відправники зі Сполучених Штатів, при цьому доставити посилку можна як у різні штати, так і в інші країни. Терміни і вартість доставки залежать від виду поштової послуги, розміру посилки і країни, в яку вирушає посилка.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключений до мережі інтернет.
Інструкція
1
Дізнайтеся номер вашого поштового відправлення у відправника вашого замовлення. Якщо ви купили товар на одному з інтернет-аукціонів, наприклад eBay, спробуйте відкрити вкладку Order details, де будуть перераховані відомості про замовлення: подробиці оплати, адресу доставки, і т.п. Номер відправлення може бути вказаний під заголовком Shipment details. Іноді в таких системах є окреме поле Tracking number, яке заповнюється відправником. Номер являє собою набір цифр і заголовних прописних літер латинського алфавіту, всього повинно бути 13 символів (4 букви і 9 цифр).
2
Оскільки USPS діє на території США, все, що відбувалося з посилкою, буде висвітлюватися на офіційному сайті поштової служби. Зайдіть на головну сторінку сайту і виберіть пункт Track & Confirm в меню, розташованому в лівій частині сторінки. Відкриється вікно, в якому потрібно ввести номер поштового відправлення (What's your label (or receipt) number?).
3
Введіть номер і натисніть кнопку Find, розташовану нижче. Далі висвітиться вікно з інформацією про статус вашого відправлення (Your Item's Status), де буде відображено останнє на поточний момент часу переміщення посилки територією США із зазначенням дати і точного часу. Натисніть на кнопку See Details, щоб подивитися всі операції, які проводилися з посилкою. Відкриється таблиця, в якій ви побачите все статуси поштового відправлення.
4
Посилку, відправлену з допомогою USPS можна відстежити, користуючись спеціальним сервісом «Відстеження поштових відправлень», який надається Поштою Росії . Для цього вам потрібно ввести номер відправлення без пробілів в поле «Поштовий ідентифікатор» і натиснути кнопку «Знайти». Знизу з'явиться таблиця результатів пошуку, в якій також буде інформація про всі операції, які проводилися з посилкою, наприклад «Прибуття в ММПО», «Експорт» і т.д.