Як мити морських свинок.

Морські свинки є практично ідеальними домашніми тваринами. Вони добре йдуть на контакт, швидко звикають до рук, а також набагато розумнішими гризунів поменше. Нерідко можна зустріти морську свинку, яка відгукується на кличку, а також дізнається своїх господарів. Крім цього, морські свинки - дуже охайні тварини. Однак навіть їм іноді не зашкодить купання. Періодичність його залежить не тільки від породи тварини, але і умов, в яких воно живе.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб викупати свинку, вам знадобиться тазик, шампунь для кішок або простий дитячий шампунь, бальзам для волосся (в разі необхідності), сухе рушник, а також фен та рідкісний гребінь.
Інструкція
1
Краще мити свинку в раковині або спеціальному тазику. Під лапи їй можна постелити невеликий шматок тканини, щоб лапи тварини не ковзали. Чи не наливайте в ємність багато води, краще купати морську свинку під лійкою з душу або поливати на неї воду з глечика або каструлі.
2
Змочіть шерсть тварини, а потім намильте її. Уникайте області навколо очей, носа і вух. При смивке шампуню обов'язково закривайте вушні раковини пальцями, щоб в них не потрапила вода.Еслі ваша морська свинка належить до довгошерстим породам, то можна позалицятися за її шерстю за допомогою бальзаму для волосся.
3
Після купання загорніть свинку в чисте полотенце.После того, як шерсть тварини трохи підсохне, закінчите сушку за допомогою фена. Не забудьте розчесати шерсть тварини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uZh-VSmULiU
Зверніть увагу
намилені морська свинка може бути слизькою. Тому тримайте тварину під час купання дуже обережно.
Корисна порада
Для миття слід використовувати тільки теплу воду. Пам'ятайте, що морські свинки украй сприйнятливі до протягів і перепаду температур, тому не виносьте тварина на вулицю протягом доби після купання.