Як стати професійним фотографом. Як знайти службу за контрактом.

Фотографувати для себе і друзів можна і без будь-яких спеціальних знань. Однак якщо ви плануєте заробляти таким чином або брати участь в виставках, вам слід пройти професійне навчання.
Інструкція
1
Знайдіть навчальний заклад, що спеціалізується на підготовці фотографів. Зазвичай це школи та курси, тривалість навчання в яких займає близько півроку. У Москві подібні курси відкриті при таких відомих навчальних закладах, як Всеросійський державний інститут кінематографії (ВДІК) і Російський університет дружби народів. Однак врахуйте, що бюджетного відділення на подібних спеціальностях немає, тому вам доведеться оплачувати курс зі своєї кишені. Вартість дуже сильно залежить від місця навчання і може досягати 80-100 тисяч рублів за повний курс. Існують і укорочені програми, що займають кілька тижнів. Також в деяких університетах є кафедри, де можна спеціалізуватися на фотожурналістиці. Приклад - факультет журналістики МГУ. Після отримання ступеня бакалавра ви зможете бути не просто фотографом, а фахівцем зі створення фоторепортажів.
2
Придбайте професійну техніку. Найкраще зробити це після консультації з викладачем на курсах. Будьте готові до серйозних витрат - навіть найпростіша модифікація дзеркальної камери обійдеться вам приблизно в 20000 р. Плюс такої камери в тому, що ви згодом зможете докуповувати до неї об'єктиви, що збільшить якість ваших знімків.
3
Після освоєння навичок фотографії на курсах або в вузі створіть своє портфоліо. Воно стане вашою візитною карткою, тому повинно демонструвати ті техніки, якими ви володієте найкраще - репортажну зйомку, портрети, пейзажі або інші варіанти. Намагайтеся, щоб фотографії не виглядали одноманітними. Цьому допоможе їх правильна наступна обробка в комп'ютерних програмах. Наприклад, якщо всі знімки зняті в одній стилістиці, це може показати замовнику, що ви добре працюєте тільки в ній і не зможете втілити будь-що інше.
4
Знайдіть застосування своїм професійним навичкам. У фотографа існує безліч способів працевлаштування. Починати, найімовірніше, доведеться з фрілансу або позаштатної роботи в редакціях газет. Намагайтеся за цей час поліпшити своє портфоліо цікавими знімками. При наявності можливості беріть участь у фотовиставках - це може зробити ваше ім'я більш відомим у професійних колах.