Чому не буде ледарем.

Є люди, які ліниві за своєю природою. Через лінь і нерозторопність вони упускають багато можливостей змінити своє життя на краще. З цією якістю характеру можна і потрібно боротися.
Інструкція
1
Задайтесь метою перемогти лінь. Почніть працювати над собою, розробляйте конкретні плани. Не захмарні надзавдання, а прості буденні, але не менш важливі завдання. Розбийте задачу на кілька дрібних кроків і складіть план її виконання. Так вам буде легше зорієнтуватися, і мета вже не здаватиметься нездійсненним.
2
Знайдіть собі стимул, який буде вас надихати і змушувати рухатися вперед. Це може бути особистий приклад близької людини, сім'я або навіть мотиваційна фраза або плакат, що закликає до активної життєвої позиції. Не так важливо, що саме вас спонукає домагатися успіху або хоча б змушує кожен день вставати з дивана. Найголовніше, щоб стимул спрацьовував. Нехай це буде ваш особистий талісман, своєрідний запорука успіху.
3
Придумайте собі нагороду за виконання роботи або відповідального трудового доручення. Зробили важливий звіт - влаштували собі невеликий шопінг. Вимили вікна - в нагороду з'їжте шматочок торта. Тільки намагайтеся не порушувати правила і не брати зароблене, поки не виконаєте справу.
4
Усвідомте, що повністю вилікуватися від ліні не вийде за один день. На це буде потрібно якийсь час і ваша сила волі. Але зате з кожним днем вам буде все легше і легше. Будьте терплячі і поступово вливається в новий для себе більш активний ритм життя.
5
Почніть займатися спортом або хоча б робіть зарядку вранці, гуляйте щодня на свіжому повітрі. Фізичні вправи бадьорять і тонізують.
6
Однак лінь буває не тільки фізичної, але і розумової. Часом життєво активні і діяльні люди не хочуть розвиватися і самовдосконалюватися. Не допускайте подібної помилки, постійно розвивайте свій інтелект і вчіться новому. Читайте, ходите в театри і на виставки, знайдіть собі хобі. Захоплені і різнобічно освічені люди вельми цікаві в спілкуванні.