Як давати аспірин дітям. скільки можна давати дітям аспірину при темпера.

Аспірин - поширене жарознижувальну, протизапальну і знеболюючий засіб. Однак давати його дітям до 12 років заборонено, адже прийом даного препарату може сприяти розвитку важких ускладнень після грипу та застуди, крововиливу і навіть призвести до такого смертельно небезпечного захворювання, як синдром Рея.
Інструкція
1
Останні дослідження в галузі медицини показали, що прийом аспірину негативно впливає на здоров'я дорослої людини, а тим більше - дитини, організм якого особливо чутливий до даного препарату. Міститься в ньому ацетилсаліцилова кислота подразнює стінки шлунка, а при температурі збільшує проникність судин, що може стати причиною крововиливу в органи і тканини.
2
У дітей ацетилсаліцилова кислота також здатна викликати гостру печінкову енцефалопатію, що призводить до ураження печінки, а потім і нервової системи. Таке захворювання носить назву синдром Рея. Причому заздалегідь з'ясувати схильність дитини до подібної хвороби не можна.
3
Виключіть з аптечки малюка всі препарати, що містять ацетилсаліцилову кислоту. І зберігайте їх у недоступному для дітей місці.
4
Для зниження температури давайте дитині препарати, створені основі парацетамолу або ібупрофену, наприклад, нурофен. При прийомі ці ліки можна навіть чергувати між собою, але тільки за рекомендацією лікаря.
5
Якщо вони не допомагають, викликайте швидку допомогу, яка зазвичай робить укол анальгіну, але він теж не особливо корисний. Аспірин ж використовуйте тільки як саму крайню міру, коли інші препарати вже не допомагають, і уважно стежте після цього за станом малюка.
6
Якщо на тлі прийому даного препарату ви помітили у своєї дитини блювоту, що супроводжується млявістю, негайно звертайтеся до лікаря, так як це можуть ознаки синдрому Рея. Наступними симптомами можуть бути капризи, агресія, дезорієнтація в просторі, так як накопичився в органах жир буде надавати надлишковий тиск на мозок малюка, судоми і навіть кома. Причому перші симптоми даного захворювання схожі на симптоми інших хвороб. Пам'ятайте, що тільки своєчасне діагностування та лікування синдрому Рея допоможе врятувати життя вашому малюкові.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8rT4OVhTNXE