Як автоматично включати інтернет. Як включити інтернет при вході в windows 7.

Налаштування параметрів автоматичного підключення до інтернету при завантаженні операційної системи на комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows, може бути виконана користувачем без використання додаткових програм, одними стандартними засобами системи.
Інструкція
1
У першу чергу налаштуйте параметри інтернет-з'єднання. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в розділ «Панель управління». Розгорніть вузол «Мережеві підключення» і знайдіть потрібне PPPoE підключення. Викличте контекстне меню знайденої рядки кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Зніміть прапорець в рядку «Запитувати ім'я, пароль при кожному підключенні» в групі «Параметри» і збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку OK.
2
Повторно викличте контекстне меню використовуваного PPPoE з'єднання кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Створити ярлик». Після цього розкрийте папку «Автозавантаження» в стандартному додатку «Провідник Windows» і помістіть в неї створений ярлик.
3
Скористайтеся альтернативним методом налаштування автоматичного підключення до інтернету при завантаженні операційної системи. Для цього натисніть одночасно функціональні клавіші Win і R і надрукуйте% SystemRoot% \ system32 \ taskschd.msc/s в рядку «Відкрити». Підтвердіть запуск утиліти диспетчера задач, натиснувши кнопку OK, і розкрийте меню «Дія» верхньої сервісної панелі вікна програми.
4
Вкажіть команду «Додати завдання» і надрукуйте будь-яке ім'я у відповідному рядку діалогового вікна. Введіть довільне опис створюваної завдання в наступному діалоговому вікні і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі». Застосуйте прапорець в рядку «При вході в систему» в новому діалоговому вікні і збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку «Далі».
5
Відзначте чекбокс в рядку «Запускати програму» в черговому діалоговому вікні і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Далі». Надрукуйте drive: \ Windows \ system32 \ rasdial.exe в рядку «Запустити програму» і введіть значення імені використовуваного підключення, свого облікового запису і пароля в рядку аргументів створюваної завдання. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Далі», і переконайтеся в тому, що створена завдання відображається в списку.