Як вести в інтернеті щоденник. Як вести своой щоденник в інтернеті.

Інтернет-блогінг став популярною розвагою в останні роки. Завдяки своїм онлайн-щоденників люди знаходять роботу, заводять нових друзів, закохуються. Однак починаючому власнику блогу буває непросто розібратися, з чого ж почати.
Інструкція
1
Вирішіть, на якому сайті ви хотіли б вести блог. Найбільш популярні - це живий журнал, @ щоденники, LiveInternet, Блоги@mail.ru. Почитайте кілька зареєстрованих на сервісі щоденників, вирішите, на якому сайті спілкується близький вам по духу контингент, який інтерфейс вам приємніше.
2
Оберіть нік і зареєструйте новий щоденник. Бажано, щоб нік якось характеризував вас, ваші інтереси. Адже найчастіше користувачі заходять в випадковий блог, просто клікнувши мишкою по придивився імені користувача. Також вам знадобиться вказати e-mail і пароль.
3
Після того, як щоденник зареєстрований, ви можете відразу ж почати робити записи. Або ж спочатку придумати гарне оформлення і завантажити юзерпік. Дизайн щоденника можна як вибрати із запропонованих шаблонів, так і створити свій унікальний інтерфейс. Підберіть фонову картинку, налаштуйте кольору блоків, встановіть шрифт і збережіть зміни.
4
юзерпік - це картинка, яка стоятиме біля вашого ника і асоціюватися у решти користувачів з вами. В якості такої картинки ви можете поставити свою фотографію, малюнок з персонажем, який схожий на вас, рослина, тварина, дитину - все, що вам подобається і близько за духом. Перед тим, як завантажувати юзерпік, подивіться допустимі розміри картинок на сайті.
5
Тепер можна приступати до створення записів. Ваш щоденник може бути присвячений якій-небудь темі: цікавим заходів, що відбуваються у вашому місті, музиці, прочитаним книгам, модних новинок. Але ви також можете писати і про своє життя. Якщо у вас хороший склад, ви швидко знайдете свого читача.
6
Важлива частина блогів - це стрічка друзів. Якщо вам сподобався чийсь щоденник, ви можете додати в друзі цього користувача. У цьому випадку його нові записи з'являтимуться у вашій стрічці друзів. Ви зможете коментувати пости ваших інтернет-приятелів, а вони, в свою чергу, будуть писати свої думки до ваших записів. Саме завдяки зворотного зв'язку в інтернеті і зароджується справжня дружба.