Як дати посилання на сторінку.

Засоби мов розмітки HTML, BB-code і Wiki дозволяють поміщати в текст посилання. Почетітелю сторінки не обов'язково вручну копіювати URL в буфер і вставляти в адресний рядок. Для переходу по ній досить одного клацання миші.
Інструкція
1
Переконайтеся, що сторінка, на яку ви збираєтеся посилатися, не порушує будь-яких авторських і суміжних прав, а також прав на зображення громадянина. Крім цього, переконайтеся, що сторінка не містить образливих, непристойних і екстремістських матеріалів. Потім підведіть стрілку миші до адресному рядку браузера і натисніть ліву кнопку миші, щоб в цьому рядку з'явився курсор. Натисніть Ctrl-A, і адресу сторінки виділиться. Скопіюйте його в буфер обміну, натиснувши Ctrl-C.
2
Перейдіть в сусідню вкладку браузера, де ви набираєте повідомлення форуму або редагуєте Wiki-сторінку або HTML-файл в онлайн-редакторі. Якщо він редагується в окремому редакторі, перейдіть у відповідне вікно. Підведіть курсор до місця вставки посилання, а потім натисніть Ctrl-V.
3
Тепер оформите посилання, помістивши навколо неї теги. Якщо мовою, якою написаний вихідний код сторінки, є HTML, використовуйте для цього наступну конструкцію: Це посилання веде на умовну навчальну сторінку, якої не існує , де http://name.domain/folder/pagename.html - адреса сторінки, на яку ви бажаєте послатися.
4
Щоб помістити посилання в форум, де використовується мова розмітки BB-code, її можна не оформляти ніяк - досить помістити в текст URL, і система керування вмістом (CMS) потім сама оформить результат у вигляді посилання, на яку можна натиснути . Але такий спосіб незручний, оскільки URL, навіть якщо він має значну довжину, буде відображатися і на екрані. Іноді це загрожує збільшенням ширини сторінки, що може бути прийняте іншими відвідувачами форуму за свідому спробу троллінгу. Щоб замість URL відображався коментар до заслання, оформите її так: [URL = http://name.domain/folder/pagename.html] Це посилання веде на умовну навчальну сторінку, якої не існує [/URL], де http://name.domain/folder/pagename.html - URL сторінки, на яку ви посилаєтеся.
5
Спосіб вставки посилання в текст сторінки на мові розмітки Wiki залежить від того, чи є цільова сторінка локальною. Якщо це так, помістіть її назва в подвійні квадратні дужки, наприклад: [[клавіатура]]. Частина слова можна винести за межі цих дужок - посилання все одно буде вести на локальну сторінку, назва якої знаходиться всередині них: при [[магніт]] иться. Якщо ж, наприклад, написати [[прискорювач | коллайдер]], то посилання буде вести на сторінку «прискорювач», а на екрані буде відображатися слово «колайдер». Посилання ж, провідні на сторінки, розташовані за межами сервера, оформляйте за допомогою одинарних квадратних дужок і з пропуском замість вертикальної риси, наприклад, так: [http://name.domain/folder/pagename.html Це посилання веде на умовну навчальну сторінку , якої не існує]
Посилання - це url-адресу сайту або покажчик на документ з розширенням html. Посилання може бути як з приставкою www, так і без неї. Особливої ролі для користувача дана приставка не грає.
Інструкція
1
В кожному браузері є адресна рядок і відповідно в ній знаходиться адресу сайту. Він легко копіюється як звичайний текст. Виділіть адресу (у верхньому рядку браузера), натисніть ПКМ (права кнопка миші) і копіюйте. Або можете використовувати гарячу клавішу Ctrl + C. Тепер адреса зберігається в буфері обміну, і його можна вставляти в будь-яке текстове поле.
2
Залежно від того, де ви хочете опублікувати дане посилання, доведеться застосовувати різні методи. В IM-клієнтах (ICQ, Skype) необхідно ставити приставку http://перед адресою сайту, щоб посилання було клікабельно (активної). Для вставки посилання в листі натисніть на значок «Вставити посилання» і в діалоговому вікні введіть адресу сайту. Після натискання на кнопку ОК ви побачите вже активне посилання. Якщо ж ви хочете вставити її на форумі або дошці оголошень, то потрібно використовувати спеціальні html-теги або bb-code.
3
Мова HTML є мовою для розмітки тексту в інтернеті. Але, на відміну від текстового редактора Microsoft Word, форматування тексту відбувається за допомогою спеціальних слів - дескрипторів (тегів). Вони полягають в кутові дужки, наприклад, Офіційний сайт Майкрософта. З даної записі видно, що кожен тег має початок і кінець. писати обов'язково. В іншому випадку тег працювати не буде. Текст повинен знаходитися строго між двома тегами, інакше посилання не буде видно. BB-CODE дуже схожий на HTML, але замість кутових дужок використовуються квадратні. Наприклад, [url = http://microsoft.com] сайт Майкрософт [/url], де також маються два тега (відкриває та закриває), посилання на сайт дається в відкриваючому тезі після знака одно, текст пишеться між двома тегами. Складіть посилання за вищевказаною зразком і вставте в повідомлення на форумі. В результаті буде видна тільки напис, яка вказана між двома тегами, і в ній буде знаходитися посилання на сайт.