Як підстригти кота.

Кішка - прикраса будь-якого будинку. Однак іноді домашні улюбленці примудряються прикрашати житло не стільки своєю присутністю, скільки випадає шерстю. Страждають від цього і килими, і оббивка меблів, і одяг самих господарів. Тому нерідко в їх голову закрадається думка зробити коханому тварині сезонну стрижку. Зазвичай пік линьки припадає на січень і квітень, саме в цей час в звірині салони краси вибудовується велика черга з розсерджених господарів. У перукарнях для заспокоєння тварин часто використовується наркоз. Тому більш ніж двічі на рік водити улюбленця в них не рекомендується. Інакше може постраждати його здоров'я. Однак підстригти кота можна і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Краще проводити стрижку удвох. Крім цього, вам знадобиться машинка для стрижки або ножиці, а також гребінець.
Інструкція
1
Надіньте одяг, в якій ви будете стригти вашого кота . Вона не повинна бути відкритою, інакше вириваючись, тварина може вас поцарапать.Позовіте кота і попросіть вашого помічника міцніше тримати його. В разі крайньої агресивності, можна викликати ветеринара і попросити у нього зробити тварині укол заспокійливого.
2
Тепер візьміть машинку і починайте стрижку. Іноді зупиняйтеся і гладьте тварина, щоб воно успокоілось.Лучше вибрати насадку 2-3 мм, попередньо позбавивши від колтунов за допомогою ножиць. Багато господарів воліють стригти котів "під лева". В цьому випадку шерсть на тілі тварини залишається тільки на голові, нижній частині лап і кінчику хвоста. Однак ви можете спробувати іншу техніку.Будьте гранично обережні, не заподіюйте коту біль. Інакше вдруге на цю екзекуцію він не погодиться.
3
Після стрижки необхідно вимити кота . Залишки волосся можуть викликати свербіж і роздратування на шкірі. Заспокойте вашого улюбленця. Погодуєте його і приголубте його.
Зверніть увагу
У хорошого майстра стрижка кота займе близько півгодини. Проте в домашніх умовах дана процедура займає не менше години або півтора.
Корисна порада
Привчати кота до стрижки і розчісування необхідно з раннього дитинства. Іноді для того, щоб заспокоїти кішку, господарі дають їм валер'янку.