Як повернути шпалери в магазин.

Ремонт дуже часто супроводжується різними нестикуваннями, проблемами і т.д. Так, наприклад, нерідка ситуація, коли ви вибрали шпалери, а вони вам не підійшли. Ви хочете їх повернути або обміняти на інші. Але на практиці зробити це досить складно.
Інструкція
1
Згідно із Законом про захист прав споживачів, ви можете повернути що не підійшли вам шпалери протягом 14 днів, не включаючи дати покупки, в магазин без пояснення причин. Причому навіть відсутність чека не може стати причиною відмови в цьому. Єдине, що можуть зажадати від вас - це збереження заводської упаковки. Хоча фахівці останнім часом стверджують, що це не таке вже й необхідна умова.
2
Для того щоб повернути шпалери в магазин, вам знадобиться тільки паспорт. Як правило, до повернення речі, в т.ч. і шпалери, приймають у робочий час - з 10.00 до 18.00. У магазині вам доведеться написати заяву на повернення грошових коштів. Навіть якщо ви хочете обміняти їх на інші. Спочатку оформите повернення, а потім вже вибирайте нові шпалери.
3
Щоб не виникло проблем з поверненням, постарайтеся знайти свідка, який допоможе вам довести сам факт покупки в даному магазині. В якості такої людини може підійти навіть продавець-консультант цього магазину.
4
Чек найкраще також зберегти. Адже по ньому можна легко довести, що покупка була здійснена саме в цій торговій точці. Якщо продавці або менеджери будівельного магазину відмовляються його приймати в якості документа, вимагайте зняти касу. Особливо актуально це вимога в тому випадку, якщо ви зробили покупку шпалер всього пару днів тому. Касовий апарат створює своєрідного близнюка вашого чека. По ньому легко можна буде довести вашу правоту.
5
До речі, якщо чека немає, то принцип дії той же самий. Саме по знятої касі можна буде визначити, що ви дійсно купували шпалери в зазначеному магазині. Довести, що він ваш, вам допоможе інформація на чеку-дублера та на інформаційних картках, вкладених в упаковку шпалер. У чеку відбивається артикул, партія і серія товару, а також купується кількість. Вам достатньо просто назвати час, в яке ви зробили покупку, і знайти ваш чек, порівнявши інформацію з нього з тією, яка є у вас на руках.
6
Якщо ви купили шпалери, наклеїли їх, а потім зрозуміли, що вони неякісні, ви також можете повернути оздоблювальний матеріал в магазин. За п.1 ст.18 ЗПСШ ви сміливо можете вимагати заміни неякісних шпалер на товар такої ж марки, моделі або артикулу. Якщо ціна вже куплених шпалер відрізняється від ціни нових шпалер в меншу сторону, то ви маєте право вимагати перерахунок. Можете також вимагати компенсації за заподіяну матеріальну шкоду.
Зверніть увагу
Якщо продавці відмовляються приймати у вас шпалери назад, посилаючись то на одне, то на інше, попросіть їх скласти вам письмову відмову. Потім зателефонуйте в Росспоживнагляд і вкажіть адресу торгової точки, де порушується законодавство.