Як дорожче здати квартиру.

Зайва житлова площа може приносити непоганий щомісячний дохід своєму власнику, якщо при її здачі дотримуватися простих правил, які допоможуть суттєво збільшити орендну плату.
Вам знадобиться
  • - меблі;
  • - ремонт.
Інструкція
1
Щоб отримати максимальну вигоду від здачі зайвої житлової площі, не користуйтеся послугами посередників. Хоча більшість з них отримує свій відсоток з квартиронаймача, все-таки ваша сума орендної плати може бути істотно знижена, так як навряд чи знайдеться квартирант, готовий платити дуже велику суму за ваше житло, якщо поруч здається аналогічна квартира з перших рук і вартість оренди значно нижче.
2
Якщо ви не зайняті трудовою діяльністю, здавайте квартиру подобово. Це допоможе вам в кілька разів збільшити дохід. Особам, які мають постійну роботу займатися таким способом отримання доходів вкрай небажано, так як доведеться постійно «зависати» на телефоні, постійно показувати клієнтам квартиру, передавати і забирати ключі і отримувати орендну плату, що абсолютно нереально зробити при систематичній зайнятості.
3
Непоганий дохід може принести здача квартири по одній кімнаті. Якщо ваше житло досить просторе, всі кімнати ізольовані, то цей варіант варто розглянути. Єдиний недолік - це постійна зміна квартирантів. Якщо одні з'їжджають, вам доведеться підшукувати інших мешканців і кімната якийсь час може простояти порожня, що позначиться на загальній сумі, отриманої від здачі житла. До того ж такий варіант абсолютно не походить для квартир з суміжними кімнатами і для малогабаритного житла.
4
Незначно збільшити суму орендної плати допоможе косметичний ремонт або генеральне прибирання. Перше враження від сяючого чистотою житла дозволяє називати початкову суму орендної плати вище, ніж за наявності в квартирі бруду і непотребу від колишніх мешканців.
5
Перед здачею житла приділіть особливу увагу висвітленню. Якщо після колишніх мешканців не залишилося жодної лампочки, укрутіть їх у всіх кімнатах, в коридорі, кухні і санвузлі. При огляді житла ви зможете увімкнути освітлення в усіх кімнатах. Це допоможе створити перше враження що, в'їхавши в квартиру, не доведеться відразу займатися дрібними побутовими проблемами.
6
Меблированная квартира, обладнана побутовою технікою, завжди стоїть значно дорожче, ніж абсолютно порожнє житло. Адже багато квартиронаймачів, переїжджаючи з місця на місце, не мають громіздких меблів і побутової техніки. Тому підшукують житло, яке обладнане всім найнеобхіднішим, і готові за це платити значно дорожче.