Як відновити файли на флеш-диску.

Процедура відновлення інформації, збереженої на флеш-диску, при неможливості його відкрити зажадає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Насамперед спробуйте перезавантажити систему комп'ютера, повторно підключити знімний USB-диск і виконайте його перевірку. Якщо пристрій як і раніше не може бути відкрито, погодьтеся на форматування томи, натиснувши кнопку «Так» у діалоговому вікні запиту системи, і виберіть опцію швидкого форматування. Натисніть кнопку «Почати» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK в наступному діалоговому вікні. Дочекайтеся завершення процедури та закрийте всі відкритих вікон.
2
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток EasyRecovery Professional, призначене для відновлення неотображаемих або втрачених файлів. Запустіть встановлене додаток і виберіть команду «Відновлення даних після форматування» в основному вікні програми. Дочекайтеся завершення процесу сканування томи і появи попереджуючого повідомлення про необхідність збереження відновлюваної інформації на окремому томі. Натисніть кнопку OK.
3
Вкажіть відформатований розділ в наступному діалоговому вікні EasyRecovery Professional і вкажіть использовавшуюся файлову систему в спадному каталозі. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Далі», і дочекайтеся завершення повторного пошуку потрібних файлів.
4
Оберіть підлягають відновленню файли в списку чергового діалогового вікна програми і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі». Скористайтеся кнопкою «Обзор» для завдання місця збереження відновлюваних файлів і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Далі». Дочекайтеся завершення процесу відновлення та натисніть кнопку «Готово» в завершальному вікні програми. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Так» у вікні запиту системи, і завершите роботу програми. Переконайтеся в тому, що всі потрібні дані відображаються коректно.