Як робити значки на комп'ютері. на комп'ютері збоку значки Як сделат внизу.

Незважаючи на те, що існує досить велика кількість програм, призначених для зміни зовнішнього вигляду робочого столу, сама операційна система Windows має необхідними інструментами для персоналізіціі графічної оболонки за смаком користувача.
Інструкція
1
Робочий стіл комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, являє собою один з базових об'єктів системи. Відображення робочого столу є показником активного стану системи і готовності до роботи. Об'єкти, що знаходяться на робочому столі, призначаються для швидкого доступу до найчастіше використовуються функції системи. Такі об'єкти можуть бути розділені на два типи: - значки робочого стола; - ярлики робочого столу.
2
Створіть необхідний ярлик обраного об'єкта. Для цього викличте контекстне меню робочого столу кліком правої кнопки миші на вільному просторі і вкажіть команду «Створити». Виберіть підпункт «Ярлик» і скористайтеся опцією «Обзор» для завдання повного шляху до обраного об'єкта. Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK, і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Далі». Надрукуйте ім'я створюваного ярлика у відповідному рядку діалогового віконця і застосуєте зміни, натиснувши кнопку «Готово».
3
Змініть системні значки робочого столу. Для цього викличте контекстне меню вибраного значка кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Ярлик" діалогового вікна та натисніть кнопку «Змінити значок». Скористайтеся кнопкою «Обзор» для вказівки повного шляху до бажаного зображенню або надрукуйте% SystemRoot% \ system32 \ Shell32.dll для використання встановлених зображень. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter.