Як варити кашу на суміші. чи можна варити кашу дитині на суміші.

Для дітей до 1 року альтернативою коров'ячого молока, яке не рекомендують давати лікарі-педіатри, є збалансована молочна суміш. Тим більше, що за допомогою неї можна легко приготувати маляті смачну і корисну кашу.
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - круп'яна мука або крупа;
  • - дитяча суміш для дітей старше 6 місяців.
Інструкція
1
Дитяча молочна суміш ні в якому разі не повинна піддаватися великим нагріванню, а тим більше - кип'ятіння. Після цього вона, по-перше, втрачає всі містяться в ній корисні вітаміни і мікроелементи, а по-друге, стає зовсім несмачною. Тому додавати суміш потрібно в уже готову і трохи остигнула кашу, зварену на воді.
2
Придбайте в магазині круп'яну муку або приготуйте її будинку самостійно за допомогою блендера. Каші зі звичайної крупи краще спочатку не давати крихті, так як вона може погано перетравлюватися шлунком. Починати прикорм краще з гречаної або рисової крупи, а потім можна перейти на вівсяну. Манна крупа є більш важкою, і давати каші з неї слід тільки після першого року.
3
Складіть круп'яну муку в каструльку і залийте її окропом з розрахунку: 1 частина крупи на 3 частини води. Гречана крупа вимагає дві частини води. Обов'язково дотримуйтеся пропорцію, інакше каша вийде недовареною або, навпаки, перевареної.
4
Поставте кашу на вогонь і прокип'ятіть протягом декількох хвилин, періодичний ретельно помішуючи ложкою. Сіль, цукор і масло в кашу для малюків додавати не рекомендується. Після закінчення цього часу зніміть каструльку з вогню і дайте каші трохи охолонути.
5
Додайте в кашу дитячу суміш. Щоб вона вийшла не надто густий, всипте половину тієї порції, яка зазвичай потрібно для годування. Якщо, наприклад, на 100 мл рідини ви розводили 3 ложки, то в кашу на той же обсяг потрібно додати лише 1,5 ложки. Після цього добре перемішайте отримане блюдо і сміливо давайте малюкові.
6
Інший варіант приготування каші для малюка - зварити її з цільної крупи, перемолоти в блендері до стану мусу, а потім додати в неї потрібну кількість дитячої суміші. Деяким крихтах така каша подобається більше через її незвичайної структури.