Як поставити пароль на папку в телефоні. Як розблокувати айфон якщо забув пароль.

У кожного з нас рано чи пізно з'являється бажання захистити інформацію від сторонніх поглядів: діти бояться тотального контролю з боку батьків, батьки ховають від дитини інформацію, яку їм (діткам) "рано знати". Мало чи може бути причин для бажання поставити пароль на папку в телефоні .
Інструкція
1
Для початку візьмемо в руки телефон і зайдемо в основне меню. Тепер шукаємо кнопочку "Налаштування".
2
Заходимо в меню, налаштовуємо далі. Шукаємо розділ "Безпека" (або щось схоже).
3
Вибираємо в який з'явився новому підміню вкладочку "Телефон". Тепер потрібна кнопка "Захист особистих даних". У моєму телефоні відразу з'являється перелік папок, які можна захистити паролем: "Все", "Журнал дзвінків", "Телефонна книга", "Повідомлення", "Мої файли", "Карта пам'яті", "Календар "," Завдання "," Нагадування ".
4
Вибираємо ті папки, на які бажаємо поставити пароль , відзначаємо їх і вводимо комбінацію букв та цифр. При цьому добре усвідомлюємо, що всі паролі від папок в телефоні потрібно пам'ятати, так як якщо раптом забудеться хоч один з них, доступ до інформації буде закритий. Доведеться скидати настройки телефону до заводського стану, а в окремих випадках "перепрошивати" телефон. У будь-якому випадку дані будуть загублені. Тому запишіть паролі в таємну книжку і тримайте її подалі про цікавих очей.
Часто виникає необхідність захистити паролем будь-яку папку на комп'ютері, щоб хтось сторонній (або не дуже сторонній) не міг побачити або прочитати те, що ви вважаєте дуже особистим. Звичайно, простіше і краще всього створити свій профіль на комп'ютері і захистити все відразу. Але як зробити так, щоб пароль був поставлений на конкретну папку ?
Інструкція
1
Інтернет нам в допомогу. В тому сенсі, що на сьогоднішній день існує достатня кількість безкоштовно розповсюджуються програм, які дозволять зашифрувати наші дані.
2
Folder Password Protect - умовно-безкоштовна програма, що дозволяє задавати пароль на розсуд користувача. При цьому не доведеться облікові записи або використовувати NTFS. Папка буде захищена навіть при роботі в безпечному режимі або іншій операційній системі.
3
Досить простою є програма File and folder protector. Програма умовно безкоштовна, безкоштовно працює тридцять днів. Далі програма зажадає реєстрації.
4
Drivecrypt дозволить зашифрувати не тільки окремі файли, але і весь жорсткий диск. При цьому створюється запороленний файл-контейнер. Програма приховує контейнер від сторонніх, також дозволяє блокувати комп'ютер і вводити два рівня паролів: для користувача і для адміністратора.
5
SecureAction CryptoExpert 2007 Professional 6.6.8 CryptoExpert 2007 - теж працює за принципом створення файлу-контейнера, який представляє собою віртуальний шифрований диск. Шифрування при цьому відбувається непомітно для користувача. Відзначимо також опції видалення файлів без можливості відновлення і пересилки шифрованих даних по електронній пошті.