Як швидко накачати ікри. накачати ікри ніг руки надати форму.

Рельєфні і накачані ікри надають чоловічим ногам особливу привабливість. Займаючись спортом при недостатньо натренованих литкових м'язах, ви ризикуєте отримати травму у вигляді розриву сухожилля. Подібну травму досить легко уникнути, якщо приділяти ікрам належну увагу.
Вам знадобиться
  • - тренажер Гаккеншмидта;
  • - штанга;
  • - платформа;
  • - лава.
Інструкція
1
Одне з найпростіших і доступних вправ - підйом на носочках. Щоб правильно розташувати навантаження на обидві ноги, ви повинні встати прямо. Цього можна домогтися, якщо спертися на стіну руками. Плавно і не поспішаючи почніть підніматися на носки, не здійснюйте різких і стрибальні рухів. Потім так само повільно опуститеся в початкове положення. Щоб підвищити ефективність від даної вправи, приберіть руки від стіни і візьміть в руки важкий предмет (гантелі або пляшки з водою). Зробіть чотири підходи по тридцять підйомів.
2
Наступна вправа для накачування м'язів литок - все той же підйом на носки, але тільки в нахилі. Для цього встаньте перед столом і упріться в нього долонями, нахиліться трохи менше, ніж на дев'яносто градусів. Повільно підніміться на носочки і потім не поспішаючи опустіться. Слідкуйте за тим, щоб всі рухи були плавними без ривків. Для кращої ефективності здійснюйте максимальний підйом. Проробіть по тридцять підйомів в три-чотири підходи.
3
Щоб накачати литкові м'язи в спортзалі, вам буде потрібно тренажер Гаккеншмидта. Поставте ноги трохи вперед і візьміться руками за рукоятки тренажера. Зробіть глибокий вдих і почніть повільно розгинати ноги. Слідкуйте, щоб вага була таким, щоб від цього не тряслися ноги при першому ж підйомі (приблизно на двадцять відсотків більше від вашого власного ваги). Потім повільно опуститеся вниз. Важливо при цьому виконувати дану вправу з правильною технікою, а не з великою швидкістю (як думає багато хто). Виконайте по десять повторень в три підходи.
4
Поставте платформу під гриф штанги і на відстані тридцяти сантиметрів розмістіть горизонтальну лаву. Сядьте на край лави і підведіть коліна під гриф штанги, поставте носки на ширині плечей на край платформи. Опустіть п'яти якнайнижче і, злегка притримуючи гриф руками, почніть вичавлювати вагу колінами, піднімаючи стопи на носочки. У самій верхній точці зробіть паузу і поверніться у вихідну позицію. Повторіть вправу по десять разів на два-три підходи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gcYMWbSo_Gk
Коли мова йде про накачування м'язів, то, в першу чергу, йдеться про руках або спині, а от про ногах чомусь згадують рідше. Між тим, саме навантаження, яку витримують м'язи литок, багато в чому визначає успішні результати як в індивідуальних, так і командних видах спорту.
Інструкція
1
Сильні ікри визначають і потужність удару (в бойових видах), і стійкість тіла при русі (наприклад, у футболі). Тим не менш, іноді складається таке враження, що більше інших цієї частини тіла приділяють увагу бодібілдери, а не ті спортсмени, для кого саме ноги - важливий аспект для досягнення победи.Прі цьому різноманітність тренувань на м'язи литок дозволяють багатьом поліпшити їх обсяг і силу практично з нуля. Все тренування можна розбити на дві частини: польові умови і тренажерний зал.
2
У першому випадку мова йде про навантаження на ікри ніг, які люди отримують в ході подолання великих відстаней. Простіше кажучи, хочете, щоб ваші ікри перебували в постійному фізичному тонусі - почніть ходити пішки і регулярно бігати. При цьому прагнете постійно збільшувати навантаження. Для цього підійде не тільки збільшення дистанції забігів, але і ускладнення маршруту. Віддавайте перевагу пересічену місцевість шосейній дорозі: горбиста траса змусить працювати ваші м'язи при кожному підйомі. Якщо поблизу немає ні гір, ні навіть невеликих височин, то відповідним варіантом буде міст або сходи в багатоповерхівці.
3
Забіги по пересіченій місцевості поєднуйте із вправами на обтяження, які проводяться в тренажерному залі. Наприклад, тренажер для ножного жиму припускає розподіл навантажень і на ікри. Можлива проробка кожної ноги по черзі, або синхронний жим. Намагайтеся використовувати вагу, адекватний вашим можливостям. Отримати травму ноги за рахунок необережних дій так само легко, як і у випадку з вправами на спину або руки.
4
До речі, ще один спосіб накачування литок якраз передбачає задіяння у процесі та інших частин тіла. В цьому випадку вам потрібна штанга для жиму, яку ви тримаєте за плечима, стоячи. Тримаючи снаряд, повільно піднімайтеся на шкарпетках, затримуючись в найвищому положенні. Далі знову стаєте на повну стопу. Подібне вправу не тільки створить потрібну навантаження для м'язів ніг, але і позитивним чином позначиться на вашій поставі.