Як відбілити волосся перекисом.

Для деяких жінок питання про те, як освітлити волосся на руках, є сьогодні досить актуальним і важливим. Перекис водню - це нешкідливе і ефективний засіб, за допомогою якого ви зможете зробити волосся світліше і непомітніше.
Інструкція
1
Перед процедурою освітлення перекисом водню постарайтеся не мочити і не мити волосся протягом доби. Це важливо, щоб природне шар жиру захистив шкіру і волосся від цього кошти.
2
Придбайте в аптеці 30% перекис водню і розведіть її звичайною теплою водою у співвідношенні 1: 1. При поводженні з цим розчином будьте вкрай обережні, тому що він є дуже концентрованим. Також не використовуйте металевий посуд для розведення перекису водню, так як при з'єднанні кисню і металу є ризик виникнення небажаної хімічної реакції.
3
У звичайній фарфоровій чашці змішайте 50 мілілітрів розведеною перекису водню, 10 мілілітрів нашатирного спирту і? чайної ложки питної соди.
4
Кількість взятої перекису водню залежить від структури і кольору вашого волосся. Якщо вони тонкі, приготуйте менш концентрований розчин, якщо ж товсті і міцні - зробіть розчин більшої концентрації.
5
Перед висвітленням волосся на руках перевірте розчин на чутливість до нього вашої шкіри. Для цього краплю цієї суміші нанесіть на шкіру в області згину ліктя з внутрішньої сторони і почекайте 5-10 хвилин. Якщо після даної процедури на шкірі не з'явилося почервоніння, можете сміливо приступати до процедури освітлення.
6
За допомогою ватного тампона акуратно змастіть волосся цією сумішшю, причому втирати засіб у шкіру не потрібно. Залиште на 40-60 хвилин і змийте теплою водою.
7
Після обробки перекисом водню, можливо, ви відчуєте невелике печіння. Не лякайтеся, через кілька хвилин все пройде. Змастіть руки звичайним дитячим кремом.
8
Після освітлення волосся на руках перекисом водню вони стають м'якими, тонкими і практично непомітними.
9
Якщо у вас є на подібні розчини алергічна реакція, відмовтеся від такого способу освітлення, адже здоров'я все-таки дорожче.