Як випрямити перуку.

Мода змінюється і розкішні прямі локони стають переважно кумедних завитків. Перуку, як і своє волосся, теж можна випрямити, тільки по-іншому. Зробіть спеціальний шампунь і доглядайте за перукою, щоб не зіпсувати завивками і випрямленням.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб для делікатних тканин;
  • - лимонний сік;
  • - оливкова олія;
  • - гаряча вода;
  • - праска;
  • - тканина для прасування.
Інструкція
1
Випрямлений перуку залишиться таким назавжди, якщо ви не застосуєте інших засобів для його завивки. Підготуйте виріб, обережно розчешіть його гребінцем з рідкими зубцями, розплутайте всі «клубочки». Щоб працювати було легше, нанесіть на волосся перуки засіб для розчісування або кондиціонер.
2
Одягніть виріб на спеціальну підставку і закріпіть шпильками. Поставте все це в ванну. Нагрійте каструлю води до температури у вісімдесят градусів. Поливайте перуку гарячою водою так, щоб вона промочила все волосся. Залиште виріб висихати природним чином, не сушіть його феном.
3
Якщо перуку все ще кучерявий, повторіть процедуру. Не використовуйте металеві прилади для випрямлення волосся (прасування), штучне волосся можуть розплавитися. Перуку, виготовлений з натурального волосся, можна випрямити за допомогою тих же засобів, що ви застосовуєте до своєї шевелюрі.
4
Перука можна випрямити за допомогою звичайної праски. Рівне і акуратно розкладіть штучне волосся на прасувальної дошки. Накрийте їх спеціальною тканиною, щоб не спалити. Регулятор температури праски встановіть спочатку на середній рівень, потім додавайте, якщо буде потрібно.
5
Приготуйте спеціальний шампунь, який добре освіжає і очищає волосся перуки. Мити виріб потрібно кілька разів на місяць. Налийте в каструльку два літри води і гарненько прокип'ятіть, щоб очистити від вапняних відкладень, які можуть зіпсувати синтетичні пасма перуки.
6
Перелийте воду в чисту миску і поставте її в холодильник. У маленький тазик налийте літр холодної кип'яченої води. Додайте туди склянку миючого засобу для прання делікатних тканин і перемішайте. Хлюпніть чайну ложку оливкової олії, це додасть блиск перуку. А лимонний сік (чайна ложка) - свіжий аромат.
7
Занурте перуку в воду, ретельно намочіть все волосся. Не тріть їх, водите під водою плавно. Поміняйте воду на чисту і обполосніть виріб. Вийміть перуку, розкладіть його на товстому махровому рушнику і накрийте вільним кінцем. Обережно відіжміть виріб. Струсіть перуку і ретельно розправте його на підставці.