Як повернути телефон, якщо він не сподобався. термін повернення телефону якщо він не сподобався.

Після придбання телефону ви можете зрозуміти, що модель вам не підійшла. Причиною може бути її зовнішній вигляд, технічні характеристики або інші фактори. У цьому випадку за російським законодавством ви можете повернути товар у магазин.
Інструкція
1
Знайдіть чек, що підтверджує покупку. Повернути телефон можга і без нього, але він буде доказом реальності та правомірності ваших претензій. Якщо чек у вас не зберігся, знайдіть людину, яка буде готовий підтвердити факт вашої покупки. Наявність такого свідка допоможе вам у випадку спірної ситуації, якщо магазин не захоче визнати, що товар був куплений у них.
2
Візьміть з собою чек, а також фірмову упаковку товару і сам телефон. Прийдіть з цими речами в магазин, де телефон був куплений. Поясніть продавцеві, чого ви хочете. Ви маєте право вимагати як виплати грошей взамін невподобаної товару, так і його заміни на інший апарат з виплатою вам або магазином різниці у вартості. При цьому з моменту покупки повинно пройти не більше чотирнадцяти днів.
3
Якщо продавець відмовляється виконати ваше бажання, зверніться до його керівництва - менеджеру або директору магазину. Цілком можливо, що вони набагато лояльніше поставляться до покупця, ніж молодший персонал.
4
При відмові всіх співробітників магазина від співпраці, зверніться до служби захисту прав споживачів. Там вам зможуть дати консультацію юристи і допоможуть написати скаргу в контролюючі організації.
5
Подайте до суду, якщо іншим чином проблему вирішити не виходить. Для цього складіть позовну заяву, бажано за допомогою адвоката. Врахуйте, що судовий розгляд може стати досить довгим і витратним заходом. Тому подумайте, чи варто витрачати на це час, навіть якщо ваші шанси на перемогу високі.
Зверніть увагу
Служби з продажу товарів поштою та інтернет-магазини підкоряються тим же правилам з повернення товару, що і звичайні торгові точки. Ви точно так само можете повернути куплений там телефон, тільки вартість доставки вам компенсувати не будуть. При відмові виконувати обмін ви також можете скаржитися на такий магазин.