Як вигідно інвестувати.

Одним із способів зберегти і примножити грошові кошти є інвестування. Вкладення грошей дозволяє залучити ресурси, необхідні для розвитку держави та бізнесу, а успішному інвестору дає можливість отримати стійкий дохід у вигляді процентів, дивідендів або приросту капіталу. Успіх інвестиційної діяльності визначається рівнем вашої фінансової грамотності і добре продуманою стратегією інвестування.
Вам знадобиться
  • - вільні грошові кошти;
  • - фінансова грамотність.
Інструкція
1
Визначте коло доступних для вас фінансових інструментів. Вибір визначається розміром вільних коштів, які ви готові інвестувати, а також рівнем вашого фінансового освіти. Як найбільш поширених і вигідних об'єктів інвестування можна відзначити цінні папери, окремі види бізнесу, а також нерухомість.
2
Поставте для себе чіткі цілі, яких ви маєте намір домогтися, вкладаючи кошти. Це може бути, наприклад, захист заощаджень від інфляції. Найбільш привабливим тут буде інвестування в державні та муніципальні цінні папери, які краще захищені від злетів і падінь ринку, володіючи стабільною прибутковістю. Найпростіший спосіб зменшити ризик знецінення особистих фінансів - довгострокове розміщення їх на депозиті банку, що має стійку позитивну репутацію.
3
Якщо ви схильні до ризику, спробуйте свої сили в роботі на фондовому ринку або міжбанківському валютному ринку Forex. Ці види інвестування надають високий потенційний рівень доходу на інвестований капітал, але одночасно роблять високим ризик повної втрати вкладень в разі помилкового прогнозу руху ринку. Тут особливо висока роль якісного фінансової освіти.
4
Розгляньте можливість придбання невеликих об'єктів нерухомості для подальшої здачі їх в оренду. Інвестування в житло або комерційну нерухомість може бути вигідним і само по собі, оскільки ціни на більшість таких об'єктів мають тенденцію до зростання.
5
Якщо ви не впевнені в своїй здатності правильно вибрати і оцінити інвестицію, почніть з навчання у сфері фінансів. Сьогодні цілий ряд крупних фінансових компаній проводять безкоштовні навчальні семінари, участь в яких допомагає усвідомити основи поводження з грошовими коштами і познайомитися з принципами інвестиційної діяльності. Ви можете вибрати також дистанційну форму навчання.