Як назвати садок. Як можна назвати дитячий садок.

Дитячих садків стає все більше. Поряд з муніципальними установами відкриваються приватні та домашні міні-садочки. Звичайно, кожен власник вважає свій заклад найкращим. Щоб це зрозуміли і майбутні відвідувачі, придумайте свого дитячого саду оригінальне і миле ім'я.
Вам знадобиться
  • - міський довідник;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Проведіть маркетингове дослідження. Візьміть довідник або зайдіть в міську електронну базу підприємств та установ. Знайдіть розділ «Дитячі садочки» і уважно вивчіть список назв. Швидше за все, одні й ті ж слова повторюватимуться безліч разів. Якщо одне з них ви доглянули в якості потенційного імені для власного установи, відмовтеся від цієї думки.
2
Проявіть фантазію. Не варто створювати ще один «Родничок» або «Сонечко». Придумайте що-небудь своє, оригінальне. Бажано, щоб обране слово асоціювалося саме з вашим садом. Наприклад, маленький домашній садок можна назвати «Дружна сімейка» - це натякне батькам, що у вас дітей чекає затишна, практично сімейна обстановка.
3
Не зловживайте пестливихсуфіксами. «Малишок», «Розумник» або «Сімпампулька» розчулили далеко не кожного батька. Зате домашні слівця «Зайчик» або «Кошеня» оцінять не лише дорослі, а й малеча - це звичні і зрозумілі слова, якими багатьох з них називають будинки.
4
Подумайте про асоціації. Навряд чи варто називати свій заклад «Дитячий садок« Хороший »або« Дитячий центр «Затишний» - такі вивіски звичніше бачити над дверима невеликих магазинів. Назви на кшталт «Умнічка» більше підходить школі раннього розвитку, а «Дельфін» асоціюється з басейном.
5
Будьте обережніше з запатентованими назвами на кшталт «Смішарики» або «Маша і ведмідь», особливо якщо на вивісці ви захочете зобразити відповідних персонажів. Порушення авторських прав ніхто не відміняв - за використання чужого товарного знака вас можуть притягнути до відповідальності.
6
Якщо ви плануєте створювати мережу міні-садків, подумайте про назву, яке можна пов'язати з адресою. Наприклад, ви можете відкрити площадки під назвами «Маленький острів на Морському» і «Маленький острів на Нікітіна». Такі імена легко запам'ятовуються і швидко стають впізнаваним брендом. Не забудьте зареєструвати його, інакше незабаром ви виявите, що ваше успішне сімейство поповнюється за рахунок невідомих чужинців. Бережіть своє вдале ім'я і репутацію!