Як відновити стартову сторінку. Як скасувати зміну домашньої сторінки в mozilla.

Стартова сторінка - це сайт, який завантажується автоматично при запуску браузера або відкритті нової вкладки. Її можна встановлювати вручну або задавати за допомогою інструментів сторіночки, на якій ви перебуваєте.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до мережі інтернет.
Інструкція
1
Іноді трапляється так, що стартова або домашня сторінка збивається і замість неї завантажується будь-якої інший сайт. Найчастіше домашньої сторінку призначають такі сервіси, як Google, Yandex або інші пошукові системи. Знаючи її точну адресу, ви легко можете зробити зміну на потрібне значення.
2
Mozilla Firefox. Після запуску браузера в головному вікні необхідно перейти до верхнього меню "Інструменти" і вибрати рядок «Настройки». У вікні, перейдіть до вкладки «Основні». В блоці «Домашня сторінка» вкажіть посилання на інтернет-сторінку «За умовчанням». Щоб відновити порожню сторінку, необхідно в цьому полі ввести about: blank (дана функція працює у всіх браузерах).
3
Для відкриття стартової сторінки при первісному запуску браузера потрібно в блоці "При запуску Firefox» вказати пункт «Показати домашню сторінку». Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно і зберегти зміни.
4
Opera. Запуск налаштувань здійснюється натисканням клавіш Ctrl + F12. Перейдіть до вкладки «Основні», навпроти рядка «Домашня» поставте фокус миші і введіть посилання на сайт. Щоб задати в якості основної сторінки ту, яка зараз відкрита, натисніть кнопку «Поточна сторінка». Для відкриття домашньої сторінки при запуску браузера необхідно навпроти рядка «При запуску» вибрати пункт «Почати з домашньої сторінки». Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно і зберегти зміни.
5
Google Chrome. Для виклику вікна з настройками необхідно натиснути на іконку із зображенням гайкового ключа, яка знаходиться в правому верхньому куті. У меню, клацніть лівою кнопкою миші по пункту «Параметри». У вікні налаштувань відкрийте вкладку «Основні». В розділі Головна сторінка потрібно вибрати опцію «Відкрити цю сторінку» і ввести адресу сайту.