Як швидко продати меблі.

Часом виникає необхідність позбутися старих меблів. Причини можуть бути самими різними. Тут і переїзд на нову квартиру, і необхідність звільнити місце для нового гарнітура. Одним словом, з колишньою меблями треба розлучитися.
Інструкція
1
Найпростіше, звичайно, винести її за будинок до чорного ходу: нехай або відвезуть на звалище, або візьмуть даром, якщо комусь потрібна. Але ж шкода: вже краще продати, вона ще в хорошому стані, та й гроші зайвими не будуть.
2
Щоб потенційні покупці дізналися про цю меблів, дайте оголошення про продаж. Можна написати їх від руки або надрукувати на принтері. Там повинна бути наступна інформація: яку саме меблі ви бажаєте продати; з яких елементів вона складається; які в неї габаритні розміри, колір; чи маються зовнішні дефекти, пошкодження. Позначте ціну або вкажіть: «Ціна договірна». Також вкажіть контактні телефони. Ці оголошення слід розмістити в фойє установ на інформаційних стендах, на зупинках громадського транспорту, біля входів в магазини і т.д. Напевно незабаром хтось відгукнеться.
3
Можна дати оголошення про продаж меблів в газети. Але, враховуючи, що воно буде надруковано поряд з безліччю схожих оголошень на крихітній площі і дрібним шрифтом, шанси привернути увагу покупців не дуже-то великі. До того ж, за цю послугу доведеться заплатити.
4
Останнім часом стали дуже популярними продажу через інтернет. Є безліч сайтів, на яких можна оголосити про продаж чого завгодно, в тому числі і уживаної меблів. Постарайтеся розмістити своє оголошення на вузькоспеціалізованою «гілці», присвяченій продажу саме меблів, а не всього відразу, в іншому випадку, воно просто-напросто загубиться.
5
Не слід нехтувати послугами «сарафанного радіо». Розпитайте у родичів, знайомих, товаришів по службі, чи не знають вони, кому може знадобитися не нова, але ще цілком пристойна, в хорошому стані і недорога меблі. Цілком може бути, що вони дадуть наводку на потенційного покупця.
6
Ну і, зрозуміло, якщо ви хочете продати меблі швидко, просите за неї розумно помірну суму. Навіть якщо вам здається, що вона зовсім як нова. В іншому випадку продаж може затягнутися на довгий термін.