Як відкрити філію підприємства.

Філія є відокремленим підрозділом підприємства, який виконує повністю або частково його функції. Щоб бізнес розвинувся і процвітав, можна відкрити і зареєструвати декілька філій у різних кінцях міста або по всій країні в інших регіонах.
Вам знадобиться
  • - свідоцтво про реєстрацію юридичної особи;
  • - установчі документи та статут основного підприємства;
  • - свідоцтво про податковий облік основного підприємства;
  • - рішення акціонерів про створення відокремленого підрозділу;
  • - нотаріальна довіреність на генерального директора відокремленого підрозділу;
  • - договір оренди на приміщення;
  • - акт санітарної протиепідемічної служби та пожежної охорони.
Інструкція
1
Проведіть аналіз ринку і подумайте, де вам найвигідніше відкрити філію підприємства. Якщо ваші партнери по бізнесу змушені систематично приїжджати в головний офіс з регіонів, розташованих віддалено, найбільш оптимальним варіантом буде відкрити філію в цьому регіоні.
2
Підберіть приміщення, що відповідає вимогам санітарного та протипожежного нагляду. Відкривати філія підприємства можна, орендуючи кілька кабінетів в офісній будівлі або знімати окреме приміщення, якщо функції відокремленого підрозділу будуть такими ж, як і основного підприємства. Не забувайте, що потрібно не тільки будівля для організації офісу, але і зручна парковка. Якщо специфіка підприємства спрямована на продаж товарів, крім офісу вам необхідні складські приміщення.
3
Для реєстрації філії вам буде потрібно поставити його на податковий облік і отримати дозвіл регіональних органів самоврядування. Для цього вам необхідно пред'явити: - свідоцтво про реєстрацію юридичної особи; - установчі документи та статут основного підприємства; - свідоцтво про податковий облік основного підприємства; - рішення акціонерів про створення відокремленого підрозділу; - нотаріальна довіреність на генерального директора відокремленого підрозділу; - договір оренди на приміщення; - акт санітарної протиепідемічної служби та пожежної охорони.
4
Спочатку зареєструйте філія в територіальному відділенні Федеральної податкової служби, пред'явивши оригінали та ксерокопії документів, потім зверніться з оригіналами та ксерокопіями до територіального органу місцевого самоврядування.
5
Після проведення процедури реєстрації відкрийте окремий рахунок. Замовте друк філії. Працювати філія буде зовсім відособлено, але, тим не менше, всі питання повинні узгоджуватися з основним підприємством. Також щомісяця з філії повинен надходити повний звіт про діяльність та фінансові документи, що підтверджують витрати і відрахування податків.
6
Підбір персоналу для роботи повинен проводити призначений керуючий. Про відкриття філії повідомте в засобах масової інформації та особисто повідомите всіх партнерів по бізнесу, направивши їм повідомлення по зворотній формі зв'язку.