Як відкрити транзитний рахунок.

Транзитний рахунок - обов'язкова умова для підприємств, які планують працювати з іноземною валютою. Його можна відкрити на основі угоди між банком і клієнтом. Скористатися експортною виручкою, що надходить на транзитний рахунок, можна тільки після проходження певним умовам, які обумовлені в договорі.
Вам знадобиться
  • - заяви на відкриття транзитного і валютного рахунків;
  • - копія статуту компанії;
  • - картка з відбитком печатки компанії та зразками підписів;
  • - завірене рішення про відкриття підприємства.
Інструкція
1
Підготуйте необхідну документальну базу. Для відкриття транзитного рахунку необхідний повний пакет документів, які підтверджують право підприємства на ведення роботи з іноземною валютою. Рахунок даного типу відкривається разом з валютним рахунком компанії, тому більша частина необхідних паперів є спільною як для валютного, так і для транзитного рахунків.
2
Заповніть дві заяви - на відкриття транзитного і валютного рахунків. Це юридична база для всіх подальших операцій банку при співпраці з клієнтом. Заяви повинні точно відповідати формі, встановленій на законодавчому рівні. Зазвичай відкриває рахунок банк розташовує зразками або бланками таких документів і надає їх клієнтам. Уважно вивчіть їх і заповніть свій примірник для відкриття транзитного рахунку.
3
Пред'явіть співробітникам банку копію статуту компанії, для якої необхідно відкрити транзитний рахунок. Статут є підтвердженням того, що підприємство планує здійснення роботи з фінансовими коштами в іноземній валюті. Копію статуту необхідно нотаріально завірити.
4
Надайте в банк в обов'язковому порядку картку з відбитком печатки компанії та зразками підписів. Цю інформацію банк може використовувати надалі з метою ідентифікації беруть участь у валютних операціях осіб.
5
Пред'явіть завірене рішення про відкриття підприємства. Якщо воно було написано ще до виникнення необхідності відкриття транзитного рахунку, обов'язково включите в пакет документів рішення про реорганізацію.
6
Підготуйте докази для банку, що валюта, яка надходить на рахунок, має законне походження, і підприємство володіє персоналом, кваліфікованим для здійснення операцій подібного роду. Після цього банк оцінить перспективи подальшої співпраці з установою і винесе свій вердикт.