Як переїхати з міста.

У когось бажання переїхати жити за місто зріє роками, у кого-то воно виникає в одну мить і вимагає негайного здійснення. Переїзд - це хвилююча захід, що вимагає якісної підготовки. Щоб переїхати з міста і не пошкодувати про це, ретельно сплануйте і розрахуйте всі можливості.
Вам знадобиться
  • - автомобіль;
  • - інтернет;
  • - спеціальна література.
Інструкція
1
Визначте, який район для проживання вам найбільше подобається. Вирішіть, чи залишитеся ви на своїй роботі. Якщо так, наглядайте житло не далі 60-100 км від міста. В цьому випадку, за умови, що у вас є автомобіль, ви зможете добиратися до робочого місця. Також цей момент важливий, якщо у вас є учні в школі діти.
2
Виберіть для проживання невелике місто в області, якщо зовсім немає бажання повертатися в мегаполіс. Там є можливість придбати або зняти будинок/квартиру за невеликі гроші. Врахуйте, що роботи в таких місцях мало. Тому краще заздалегідь переглянути інтернет, з'ясувавши всю ситуацію з працевлаштування. Також подумайте, чи зможете ви якісно вести натуральне господарство.
3
Зберіть всю інформацію про інфраструктуру місця, в яке хочете перебратися. Дізнайтеся про наявність та якість медичних послуг, освітніх установ, транспортному сполученні з прилеглими населеними пунктами.
4
Здайте свою квартиру в місті, якщо питання зі своїм подальшим розміщенням вже вирішили. Таким чином ви забезпечите собі додаткову фінансову допомогу. Тільки майте на увазі, що життя в невеликому місті чи селищі міського типу не завжди дешевше (іноді - дорожче) життя в мегаполісі.
5
Зверніть увагу, що власний будинок з ділянкою вимагатиме від вас більше уваги і коштів, ніж міська квартира. Це відноситься як до прибирання, так і до облагороджування території та комунальним платежам. Зазвичай в приватних будинках чи ні водопроводу або він власний/на території. Також в будинку може бути котельня, відповідальна за опалення. Вам буде необхідно більш ретельно стежити за сухістю та справністю всього обладнання. Пам'ятайте, що вся відповідальність за стан будинку буде повністю лежати на ваших плечах.
6
З міської квартири беріть те, що неодмінно стане вам у пригоді, від меблів до столових приладів. При відсутності власного вантажного транспорту скористайтеся послугами компанії з перевезень. Також пам'ятайте, що не в усіх селищах є інтернет. Подбайте про придбання usb-модема з вигідним тарифом.
7
Запасіться книгами по ремонту приватних будинків і догляду за садом/городом. За необхідності придбайте літературу про ведення приватного господарства, якщо збираєтеся зайнятися розведенням свійських птахів і тварин.
Таїланд вважається країною «усмішок», там живуть дуже привітні люди. Побувавши там один раз на відпочинку, хочеться повертатися ще і ще. В Таїланд е цілий рік відмінна погода, можна постійно засмагати і купатися, а ціни дозволяють підняти якість життя на рівень вище, ніж на батьківщині. Причиною переїзду може бути що завгодно, але якщо ви вже остаточно вирішили на такі кардинальні зміни у своєму житті, то не варто відтягувати цей момент.
Інструкція
1
Сам переїзд в чужу країну на увазі безліч проблем, тому подумати про те, де ви будете жити, працювати і з ким спілкуватися, варто заздалегідь. Перш ніж міняти статус туриста на жителя Таїланд а, оцініть, чи вистачить вам засобів для життя на перший час? Адже можуть виникнути непередбачені труднощі, неприємності зі здоров'ям або, врешті-решт, у вашій сім'ї, що залишилася на батьківщині, виникнуть матеріальні складнощі і їм знадобиться допомога. Тому не завадить певну суму залишити на непередбачені витрати.
2
В першу чергу виберіть місто для проживання. Чим він більший, тим більше шансів швидше влаштуватися на хорошу роботу. Маючи невеликий капітал, нерухомість краще купити, ніж узяти в оренду. Тому почніть з пошуку відповідного житла. Як і в будь-якому місті, європейський варіант в хорошому районі з усіма зручностями обійдеться дорожче, ніж маленька квартирка на околиці. Шукати житло можна за допомогою агентств нерухомості або ж за оголошеннями самостійно. Але так як ви є нерезидентом, то самостійно впоратися з пошуком і оформленням буде дуже важко. Скористайтеся послугами агентства. Знайти його можна в інтернеті за допомогою будь-якої пошукової системи.
3
У разі відсутності капіталу житло доведеться знімати. Тоді відповідний варіант краще шукати самостійно. Однак не забудьте, що без кондиціонера в цій спекотній країні вижити буде важко. Крім того, в Таїланд е досить висока ціна на електроенергію.
4
Ще однією значною проблемою стане пошук роботи, особливо якщо ви не знаєте місцеву мову. Туризм в цій сонячній країні сильно розвинений, можна спробувати влаштуватися гідом для туристів, що приїжджають на відпочинок з країн колишнього Союзу. Знання рідної мови доведеться до речі, а якщо ви ще знаєте і англійську або іншу іноземну мову, то влаштуватися на роботу буде набагато простіше. Досить непогано жити в Таїланд е фахівцям, працюючим віддалено: Вебдизайнер, програмістам і т.д. Адже тоді місце проживання взагалі ніякої ролі не грає.
5
Не забудьте перед переїздом закінчити всі справи у рідній країні, тобто продати майно, звільнитися з роботи і попрощатися з друзями.
Зверніть увагу
При знятті квартири або кімнати в оренду господарі завжди просять залишити заставу на випадок псування меблів або який-небудь поломки. При виїзді з квартири заставу повертають.
Корисна порада
Офіційно на роботу в Таїланді влаштуватися дуже важко, оскільки існує великий перелік посад, на яких іноземці працювати не мають права. Цей список краще вивчити перед переїздом.