Як знеболити прорізування зубів.

Перші зуби, нижні передні різці, з'являються в 4-7 місяців. Малюк починає вередувати, у нього посилюється слиновиділення, він постійно тягне руки і різні предмети в рот, а ясна у нього червоніє і розпухає. Процес прорізування зубів часто супроводжується нездужанням. Але хворобливі відчуття можна послабити.
Вам знадобиться
  • - кільце-прорізувач;
  • - марля, махрова серветка;
  • - слюнявчик;
  • - захисний крем;
  • - гель для ясен, знеболюючі препарати.
Інструкція
1
Придбайте дитячий прорізувач для зубів. Кільце, всередині якого знаходиться рідина, допоможе полегшити біль в яснах. Залиште його в холодильнику на 5 хвилин, але ні в якому разі не слід заморожувати. Постійно стежте за малюком, коли він тримає в роті прорізувач.
2
Потріть ясна дитини своїм пальцем. Або поверніть невеликий шматок чистої марлі в кілька шарів і цієї подушечкою проведіть по опухлим ясен малюка. Це не тільки допоможе тимчасово полегшити неприємні відчуття при прорізуванні зубів, а також очистить його ротик, привчить до щоденного чищення зубів. Загорніть невеликий шматочок льоду в чисту ганчірочку. Швидкими рухами проведіть шматочком по яснах. Однак стежте, щоб лід не почав танути і холодна вода не потрапила на ясна і в горло.
3
Змочіть чисту махрову серветку в холодній воді, потім відіжміть. Або покладіть шматок тканини в холодильник. Дайте охолоджену серветку малюкові, щоб він міг її пожувати.
4
Постійно витирайте слину. Одягніть на малюка слюнявчик, частіше міняйте кофточку. Мокрий одяг при зіткненні зі шкірою може викликати висипання і подразнення, особливо на шиї, грудях, щоках. Періодично змащуйте щічки і підборіддя малюка захисним кремом.
5
Підберіть спеціальний гель для ясен при прорізуванні зубів. Наносите його на ясна згідно інструкції. Гель викликає невелике оніміння ясен і надає легкий знеболюючий ефект. Якщо нездужання посилюються, малюк став занадто неспокійним, не може заснути, порадьтеся з педіатром про вибір болезаспокійливого препарату.
6
Проявляйте максимальну турботу і ніжність. В цей період вашій дитині потрібно додаткову увагу. Обійміть його, притисніть до себе, покачайте, погладьте по спинці, по голівці, приголубте. Малюк повинен відчувати ваше тепло, любов. Якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні, в цей період не можна відлучати її від грудей.