Як відзначити день народження в Києві.

Напередодні дня народження насущним питанням для багатьох залишається «де і як його відсвяткувати». Є кілька варіантів вдалого проведення даного свята в Києві. Слід задуматися про це заздалегідь і вибрати відповідне місце для торжества.
Інструкція
1
Визначте, чи бажаєте ви відзначити день народження в колі родичів або ж активно відсвяткувати зі своїми друзями. Від цього вибору залежить те, скільки грошей вам знадобиться і як краще організувати свято. Головним завданням в будь-якому випадку стане створення дружньої обстановки та позитивних емоцій. І залежить це багато про що від ваших уподобань і темпераменту.
2
Відсвяткуйте з друзями день народження в боулінгу, наприклад, в Brooklin. Якщо вам пощастить, то ви зможете потрапити на вечірку в китайському стилі, де будуть задіяні майстри орігамі, вогнедишні факіри і китайські леви. Боулінг-клуб знаходиться за адресою: вулиця Малиновського, 12.
3
Докладніше про розумні ресторанно-готельному комплексі в заміській зоні «Петровський Бровар» на сайті kiev.globalinfo.ua. Ви зможете відсвяткувати день народження в компанії Петра I, поринете в казкову історію і вирушите в захоплюючу подорож на кілька століть назад. Тематику вечора зможе особливим чином підкреслити інтер'єр ресторану в морському стилі. А занудьгувати протягом усього свята не дозволять вікторини, конкурси і множинні розіграші. Імениннику ресторан надасть цінний подарунок.
4
Проведіть свято в одному з кафе чи ресторанів в самому Києві, якщо не бажаєте виїжджати за місто. Тут ви можете вибрати на свій смак цікаві розважальні програми і непогане частування. Приміром, ресторан «Хінкалі» (вул. Шота Руставелі, (044) 234-06-92) на ваших очах перетвориться в древню Колхіду, а гості урочистості зможуть взяти участь в пошуку Золотого руна. До самого ранку тут працює дискотека 80-х рр.
5
Організуйте торжество в ірландському пабі на вулиці Золотоворітська, 15, взявши участь в одній з унікальних вечірок і «побувавши» за один день відразу в багатьох країнах. Тут ви зможете покуштувати іноземні страви і дізнатися про традиції різних країн (Франції, Португалії, Бразилії та т.д.).