Як оригінально подарувати подарунок на день народження. оригінальне вручення подарунка на день народження.

Багатьом людям подобається вибирати і купувати подарунки. Сам же процес вручення презенту майже завжди однаковий. Можна урізноманітнити цей захід, проявивши фантазію і вигадку. Дітям дуже подобаються подарунки, які доводиться шукати або добувати з вигадкою.
Вам знадобиться
  • - яскрава довга стрічка;
  • - дуже багато повітряних куль;
  • - набір коробочок різного розміру;
  • - обгортковий подарунковий папір;
  • - подарунок.
Інструкція
1
Рано вранці прив'яжіть яскраву стрічку або мотузку до ліжка дитини, проведіть її по всій дитячій. Щоб було особливо весело і цікаво, більше петляйте по кімнатах квартири, обгортають стрічку навколо стільців та інших предметів. В кінці шляху прив'яжіть подарунок , який ви купили для дитини. Ранок почнеться з веселої гри, і таке вручення подарунка запам'ятається надовго.
2
Замість мотузочки можна використовувати картки-підказки зі стрілками або намальовану карту з «скарбом.
3
Найміть артистів для вручення подарунка. У багатьох містах є фірми, які запропонують вам масу персонажів на вибір. Це можуть бути герої відомих і популярних мультиплікаційних і художніх фільмів або казкові персонажі.
4
Більш дорослого іменинника можна порадувати несподіваним подарунком. У святковий день вручите людині досить нудний посередній подарунок, але такий, який обов'язково знадобиться в житті (шкарпетки, рушник, набір туалетного приладдя, скарбничку). Всередину акуратно вкладіть основний презент (ювелірна прикраса, новий мобільний телефон, велику суму грошей).
5
Подругу або друга можна розіграти, купивши маленький подарунок, упакувавши його в підходящу коробочку. Але цей презент потрібно класти в інші великі коробки. Купа розгорнутої яскравої упаковки і метри стрічок і бантів «прикрасять кімнату і розвеселять іменинника та гостей.
6
Подарунок можна заховати в кімнаті, до стелі наповненою повітряними кулями. Це дуже весело і радісно, коли іменинника зустрічають друзі і родичі в будинку з подарунками і різнокольоровими кульками.
7
Домовтеся заздалегідь з продавцями магазину, де ви придбали подарунок, що прийдете в конкретний день з людиною, яку потрібно буде розіграти. У салоні радісні службовці повідомлять імениннику, що він виграв суперприз та вручать йому подарунок, який ви оплатили. Потім ви, звичайно, скажете, що це ваша ідея, і сюрприз куплений вами.