Як не вішати ніс.

Бувають дні, коли здається, що все навколо налаштоване проти вас, і кожна незначна невдача тільки утяжелает багаж існуючих проблем. Щоб не вішати ніс в подібній ситуації, важливо зупинитися і розгорнути її у зворотний бік.
Інструкція
1
Задумайтесь та оцініть свій стан. Відчувши зневіру, не поспішайте шукати розраду. Постарайтеся знайти причину вашого поганого настрою. Звичайно, можна розвеселити себе смачною їжею, шопінгом, розвагами, але в реальності серйозну проблему цю не вирішить, а тільки відсуне з тим, щоб наступного разу обрушитися на вас з новою силою.
2
Згадайте непорушну істину про те, що ранок вечора мудріший. Виспіться. Новий день і свіжі сили зведуть до нуля навіть саме поганий настрій, мобілізують вас на вирішення існуючих проблем.
3
Часто причиною зневіри є елементарна невпевненість у власних силах. Щоб позбутися цього і підняти собі настрій, дійте. Навчіться робити те, що давно хотіли, будь то майстерне шиття або гра в теніс. Коли досягнете мети, відчуйте і запам'ятайте цей стан перемоги над самим собою.
4
Розставте крапки над "i" у відносинах з вашими близькими. Це істотно допоможе вам реабілітуватися насамперед перед собою, набути впевненості і не вішати ніс у складних ситуаціях. Крім того, така поведінка сприяє розвитку відносин, що самим позитивним чином впливає не тільки на ваш настрій і настрій оточуючих, а й на все подальше життя.
5
Якщо вас переслідує круговорот думок, від яких ви ще не знайшли спосіб позбутися, відверніться. Прогулянки на свіжому повітрі - найкращий засіб. У природі не існує хаосу - все підпорядковано природним законам та впорядковано належним чином. Усвідомлюючи це, ви легко позбавитеся від нудьги і зневіри і зрозумієте, що робити, щоб дозволити важкі ситуації.
6
Чи не вішати ніс завжди допомагає рух. Всього 1:00 улюблених танців, занять фітнесом або плаванням поверне вам відчуття радості і успіху. Буде зовсім непогано, якщо ви сумістите свої заняття і спілкування з коханими, друзями, родичами.
7
Наведіть порядок навколо себе. Будь-яке упорядкування зовнішнього простору здатне перетворити ваш внутрішній стан в умиротворення і комфорт. Почуття гармонії ніяк не сумісно з смутком і поганим настроєм.