Як навчитися танцювати клубні танці.

За допомогою сучасних танців можна добитися красивого і гнучкого тіла, навчитися оригінально рухатися, розкріпачитися і стати головним героєм будь-якої вечірки і дискотеки. Клубні танці сьогодні надзвичайно популярні, і багато людей мріють навчитися ним, але не знають, з чого почати. Багатьом не вистачає часу і сил на те, щоб ходити в танцювальну студію і займатися з викладачем, але з сучасними технологіями у вас є відмінна можливість займатися танцями будинку. Домашні заняття допоможуть вам освоїти основи клубного танцю і надалі удосконалювати свої вміння.
Інструкція
1
Звичайно, у навчання без викладача, по відеоуроку та інструкціям є свої недоліки, але при цьому, таке навчання має ряд незаперечних переваг. Основними достоїнствами домашнього навчання, безсумнівно, є час і фінансова складова.
2
Вирішивши вчитися танцювати будинку, ви заощадите досить великі суми грошей, так як заняття танцями з викладачем коштують чимало. Придбайте або скачайте хороший відео-курс по клубним танцям, вставте диск в комп'ютер або DVD-плеєр, і починайте займатися - це не зажадає ніяких додаткових витрат.
3
Основи танцювальної техніки для подальшого вдосконалення ви можете придбати за допомогою відео-курсу, але тільки за умови регулярної роботи. Складіть собі домашнє розклад занять. Не пропускайте заняття - тільки регулярна робота принесе помітний результат.
4
У домашніх заняттях дуже важлива вольова компонента - вдома немає викладача, який даватиме вам завдання і стежити за їх виконанням. В процесі роботи над курсом не відволікайтеся ні на що.
5
Одягайтеся для тренування максимально зручно і легко. Облягаючий топ або футболка, шорти або спортивні штани, шкарпетки або балетки - такий одяг добре підійде для тренувань.
6
В кімнаті, в якій ви танцюєте, має бути велике дзеркало, в якому ви відображаєте в повний зріст, і вільне місце, площею не менше 2х2 м.
Зверніть увагу
Проте, є й негативні сторони домашнього навчання. Основний мінус такого навчання - відсутність грамотного викладача, який завжди виправить особисто ваші помилки і навчатиме вас, виходячи з вашої пластики і ваших здібностей. Відео-курси не дають такої можливості. Крім того, заняття вдома можуть спровокувати розвиток комплексів і сорому - групова робота розкріпачує і допомагає знайти спокій при публічних виступах.
Корисна порада
Займаючись будинку, ви не обмежуєте себе в часі - займайтеся в будь-який зручний час, коли ви вільні, не працюєте і не вчитеся. Вам не доводиться підлаштовуватися під розклад тренера, а також ви не обмежені рамками півтори години заняття. Також вам не доводиться витрачати час на дорогу від дому до студії і назад. Будинки ви не ризикуєте пропустити заняття через хворобу або через роботу.