Як вводити молоко в раціон дитини.

Деякі батьки задаються питанням правильного введення молока в раціон дитини. Це пов'язано з тим, що зараз існує багато різноманітних статей, які розповідають про теоретичному шкоду даного продукту на шлунок і кишечник малюка. Насправді молоко не завдасть шкоди здоров'ю дитини, якщо правильно його давати і стежити за реакцією організму на цей продукт.
Інструкція
1
Коров'яче молоко містить основні вітаміни, які необхідні для розвитку дитини. До його складу входить величезна кількість органічних і мінеральних елементів - білки, жири, вуглеводи, мінерали, захисні речовини, ферменти, біологічно активні речовини. Білки, що містяться в цьому продукті, незамінні, оскільки до їх складу входять особливі амінокислоти, які не виробляються в організмі людини і беруть участь у побудові клітин, а так само імуноглобуліни, які захищають організм від вірусів та інфекцій.
2
Обмеження введення в раціон дитини молока пов'язано з тим, що в ньому міститься велика кількість фосфору, який при обміні в організмі пов'язаний з кальцієм. У дітей надлишки фосфору виводяться з організму дуже повільно, а це може вплинути і на зменшення в їх організмі кальцію, а це вже погано. Тому давати малюкові цей напій потрібно дуже обережно.
3
Дитині до 1 року коров'яче молоко вводите в раціон при додаванні в каші і овочеві пюре. Причому спочатку обов'язково розводьте його чистою теплою водою у співвідношенні 1: 1. Потім поступово зменшуйте кількість води. А потім і взагалі використовуйте не розведений продукт.
4
Коли малюк підросте і досягне віку 1 рік, можете починати давати йому молоко. Для цього віку в день достатньо 200 грам. Навіть, якщо дитина добре переносить цей продукт, і у немає алергічних реакцій, все одно на цій кількості варто зупинитися. Не давайте йому молока більше 1 склянки на день, інакше ви ризикуєте завдати шкоди його здоров'ю.
5
Малюкові старше 3-х років можете пробувати давати козяче, кобиляче і олень, які є дуже корисними для дитини.
6
Своєрідна альтернатива даному продукту - спеціальні суміші для дітей старше 1 року. Вони випускаються різноманітними виробниками і є свого роду видом сухого адаптованого молока.
Корисна порада
Вибирайте якісне і нежирне молоко, тоді нічого поганого не станеться, і цей напій принесе тільки користь.