Як додати браузер.

У комплект поставки ряду операційних систем, як для комп'ютерів, так і для смартфонів, входить всього один браузер. Він може бути незручним, несумісним з деякими сайтами, що не відповідає вимогам безпеки, і т.п. У цьому випадку в ОС доцільно додати інший браузер або оновити наявний.
Інструкція
1
Перейдіть на офіційний сайт виробника браузера, який ви бажаєте завантажити. Деякі з таких сайтів перераховані в кінці статті. Якщо вам необхідний браузер для смартфона, заходити на сайт краще з самого апарату (за наявності безлімітного доступу), використовуючи браузер, вбудований в його прошивку. Лише в цьому випадку можливе автоматичне визначення сервером його моделі. Врахуйте, що деякі з перерахованих вище виробників випускають браузери тільки для комп'ютерів або тільки для телефонів. Ніколи не завантажуйте браузери з неофіційних сайтів.
2
Знайдіть на сайті посилання під назвою «Завантажити», «Завантажити» або аналогічним. Перейдіть по ній. Переконайтеся, що існує версія обраного вами браузера для тієї операційної системи, якою ви користуєтеся. Якщо ваша ОС не визначилася автоматично, або ж якщо ви бажаєте завантажити браузер на одній машині, а користуватися ним на інший, перейдіть за посиланням «Показати інші версії» або аналогічної, після чого виберіть ОС (або модель телефону) вручну. Можна також вибрати більш стару версію самої програми, але це не рекомендується з точки зору зручності, функціональності і безпеки.
3
Якщо скачується пакет для операційної системи Linux, виберіть його формат. Для ОС, побудованих на основі Fedora, використовуйте формат пакета RPM, для систем на основі Debian - DEB, а для дистрибутивів на основі Slackware - TGZ або TAR.GZ. У деяких дистрибутивах Linux є утиліти для перетворення настановних пакетів з одного формату в іншій.
4
У випадку, якщо вам буде запропоновано вибрати сервер для скачування пакету, виберіть той з них, який знаходиться ближче до вас. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Росії, виберіть сервер, що знаходиться також у Росії або в Казахстані, Україні, Польщі, Угорщині. Після цього скачування повинно незабаром початися автоматично, а якщо цього не відбудеться, натисніть на спеціально призначену для цього посилання.
5
Оберіть місце для збереження файлу. Якщо він має формат JAR, запустіть його. На телефоні, побудованому на основі платформи Series 40 або аналогічної, браузер запуститься відразу, а на платформі Series 60 почнеться процес його установки. На другому з цих платформ аналогічним чином може бути встановлений пакет формату SIS або SISX. В якості місця для розміщення файлів після розпакування виберіть картку пам'яті (за її наявності). Процес установки браузера з файлу формату EXE або MSI в операційній системі Windows почніть, просто запустивши відповідний файл. Для установки в Linux пакета формату RPM, DEB, TGZ або TAR.GZ скористайтеся консольної утилітою, званої менеджером пакетів. Такі утиліти мають різні набори ключів для командного рядка. Наприклад, утиліту RPM для установки пакета запускайте так: rpm -i імяпакета.rpm, а для оновлення вже встановленого - так: rpm -U імяпакета.rpm (буква U - заголовна). При установці браузера Opera з пакету формату TAR.GZ або TGZ розпакуйте його вміст в окрему папку і запустіть скрипт install.sh.
6
Дочекавшись закінчення установки браузера, запустіть його і переконайтеся в його працездатності.
Skype - програма , за допомогою якої можна спілкуватися в мережі інтернет, з використанням веб-камери. Якщо правильно встановлене програма не запускається на комп'ютері, необхідно розібратися в причинах неполадки.
Вам знадобиться
  • - ПК;
  • - інтернет
  • - Skype.
Інструкція
1
Одна з найчастіших причин - це брандмауер. Це програмне засіб, який здійснює контроль. Основне завдання мережевого екрану - захист комп'ютерної мережі. Фільтрують фаєрвол певні програми, які не підходять під їх критерії або правила. Щоб вирішити питання із запуском Skype, додаток необхідно додати в список дозволених програм.
2
Щоб нічого не порушило конфіденційності користувача, захисник може призначити високий або критичний рівень оповіщення будь-яких додатків. Зазвичай запускати їх не рекомендується.
3
Якщо ви точно знаєте, що Skype ніякої шкоди вашому ПК не заподіє, відкрийте повідомлення центру підтримки Windows - зазвичай спливає в треї, поряд з системним годинником. Потім в меню «Дії» виберіть «Оповіщення захисника Windows» і команду «Дозволити». Далі натисніть рядок «Застосувати дії».
4
Брандмауери Windows - потужний захист системи, яку буває складно налаштувати належним чином, створити певні прості правила. Windows Firewall Control являє собою невелику програму, яка виконується в панелі завдань. Скачайте її з http://softkumir.ru/index.php?id=1316322872, а потім встановіть.
5
У Windows 7 і Vista, знайти значок цієї програми можна в треї, поруч з годинником. Програма надає доступ до чотирьох режимам фільтрації роботи брандмауера. Індикатор стану кожного з них можна побачити на панелі завдань у вигляді іконки.
6
Встановивши режим високої фільтрації, ви забороните всі вихідні сполуки. Всі спроби підключення до мережі інтернет з вашого комп'ютера будуть блоковані.
7
Режим середньої фільтрації дозволяє встановити правила для певних програм. Дозвольте Skype встановлювати зв'язок через брандмауер, додайте його в список з правилами. Встановивши режим низької фільтрації, ви дозволите всі вихідні сполуки.
Корисна порада
Перевірте роботу встановленого на вашому ПК антивіруса - він теж може блокувати роботу Skype. Вимкніть антивірус ненадовго і спробуйте підключити Skype. Додайте додаток до списку дозволених програм для вашого антивіруса.