Як дати інформацію в інтернет.

Поділитися своєю інформацією в інтернеті вельми просто. Потрібно лише бажання і вміння знайти ресурси, де ви можете розмістити свої документи, а потім відправити друзям посилання для скачування.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - безлімітний доступ в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Щоб поділитися своєю інформацією з іншими користувачами, вам насамперед необхідно знайти ресурс, на якому зможете безкоштовно викласти свої документи. Відкрийте браузер і зайдіть на один з пошукових сайтів. Введіть в адресний рядок «Безкоштовний хостинг файлів». Перед вами відкриється список всіх безкоштовних обмінників. Виберіть будь і закачайте на нього свої файли.
2
На сайтах, які містять хостинг файлів, не передбачена безпеку завантажених об'єктів. Їх може завантажити будь-який користувач. Якщо ж ви хочете закачати інформацію в інтернет для обмеженого кола людей, то зайдіть на ресурс http://www.fayloobmennik.net. Даний сайт зручний не тільки наданням захисту файлів, але і не вимагає попередньої реєстрації.
3
Для початку виберіть файл на вашому комп'ютері, який хочете викласти в інтернет. Потім дайте йому коротке розумне опис (це робити не обов'язково). Вам потрібно придумати пароль. Після завантаження збережіть собі посилання, по якому даний документ можна буде скачати. Повідомте пароль тим людям, яким ви хочете передати інформацію. Користувачам залишиться тільки пройти за посиланням і завантажити файл.
4
Існує альтернативний варіант обміну інформацією. Якщо ви вже зареєстровані в соціальній мережі «В контакті» (vk.com), то ви можете там завантажувати ваші документи. Після того як викладіть інформацію, її можна відправити в будь-яку групу, співтовариство або у вигляді повідомлення.
Зверніть увагу
Якщо у вас багато однотипних документів (фотографії, музика і т.д.), рекомендується на сайт завантажувати не по одному файлу, а попередньо заархівувати, а потім вже викладати. Так ви скоротите час при завантаженні, і користувачам буде зручніше завантажувати файли згодом.
Корисна порада
Спосіб з кроку 4 є найбільш зручним у випадку, якщо вам потрібно одну і ту ж інформацію відправити багатьом людям. Просто створіть в повідомленнях конференцію з декількох ваших друзів і відправте туди завантажений документ. Після чого кожен зможе і переглянути його, і обговорити.