Як додати шпалери.

Зробити фоновим зображенням робочого столу в ОС Windows можна будь-яку картинку, діставшись до неї за допомогою «Провідника». Але якщо робити це через спеціальний аплет «Панелі управління», бажано поміщати всі файли «шпалер» у відведену для них папку. Тоді в апплете зображення будуть розділені за категоріями, що дуже зручно при великій кількості картинок.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб поповнити запас картинок для «шпалер» робочого столу - створити в будь-якому місці окрему папку і помістити в неї будь-яку кількість файлів із зображеннями. Зробити це можна не відходячи від робочого столу - клікніть його правою кнопкою миші і в розділі «Створити» контекстного меню виберіть пункт «Папку». Потім задайте назву новому об'єкту - наприклад, «Шпалери» - і натисніть Enter. Сховище готово, можна наповнювати його картинками - в інтернеті можна знайти їх у величезних кількостях. Щоб використовувати будь-яке зображення з цієї папки в якості шпалер клікніть його правою кнопкою мишки і виберіть рядок «Зробити фоновим зображенням робочого столу».
2
Якщо ж ви хочете поповнити список шпалер в стандартному апплете Windows, використовуйте вже існуючу папку в системному каталозі комп'ютера. Щоб до нього добратися запустите «Провідник» - клікніть двічі по іконці «Комп'ютер» на робочому столі. Перейдіть на системний диск - він відзначений значком з логотипом Windows - і знайдіть системну папку. Найчастіше вона теж називається Windows. Усередині цієї папки розкрийте каталог Web, а в ньому - фолдер Wallpaper. Тут і розміщені окремі папки для кожної категорії картинок, якими користується системний аплет і програма автоматичної зміни фонових картинок - слайд-шоу. Додавайте нові картинки в потрібні папки відповідно до їх вмістом.
3
Щоб встановити будь-яке з цих зображень як шпалер або скласти список слайд-шоу робочого столу, спочатку клікніть фонове зображення правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Персоналізація». Потім в лівому нижньому куті клацніть по посиланню «Фон робочого столу» і на екрані з'явиться розділена на категорії таблиця зі слайдами зображень. Тут же розміщені елементи управління слайд-шоу і настройки розміщення фонового зображення на робочому столі.