Як в Windows відключити вітання.

Відключення сторінки вітання користувача на комп'ютерах, що працюють під управлінням різних версій ОС Windows, підпорядковується загальним правилам і розрізняється дуже незначно. Залучення додаткового програмного забезпечення не потрібно.
Інструкція
1
Переконайтеся, що вхід в ОС Windows версії ХР з обліковим записом локального адміністратора, і викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск». Перейдіть в діалог «Виконати» і надрукуйте control panel в рядку «Відкрити». Підтвердіть запуск панелі, натиснувши кнопку OK, і розкрийте посилання «Облікові записи користувачів» в діалоговому вікні.
2
Перейдіть в розділ «Виберіть завдання ...» і розгорніть вузол «Зміна входу користувачів в систему». Зніміть прапорець в рядку «Використовувати сторінку вітання» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK (для Windows версії ХР).
3
Викличте головне меню ОС Windows версії 7, натиснувши кнопку «Пуск», і також перейдіть в діалог «Виконати» для відключення сторінки вітання. Надрукуйте control userpasswords2 в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти, натиснувши кнопку OK.
4
Виберіть закладку «Користувачі» в діалоговому вікні управління обліковими записами і зніміть прапорець в рядку «Вимагати введення імені користувача і пароля». Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK Надрукуйте дані імені та пароля свого облікового запису у відповідних полях вікна запиту системи і авторизуйтесь виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
5
Зверніть увагу на те, що в деяких випадках виконання вищеописаної операції може мати на увазі попереднє зміна статусу користувача на адміністратора комп'ютера. Для цього запустіть стандартний додаток «Провідник Windows» і перейдіть по шляху ім'я_диска: \ Windows \ System32 \ і викличте контекстне меню файлу cmd.exe кліком правої кнопки миші.
6
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора" і надрукуйте net user Адміністратор/active: yesв текстовому полі інтерпретатора команд. Підтвердіть застосування зробленого зміни, натиснувши функціональну клавішу Enter.