Як безкоштовно встановити icq для комп'ютера.

Клієнт ICQ - це один з найпопулярніших месенджерів, який використовується людьми по всьому світу. Основна частина програмного забезпечення, що працює з цими протоколами, поширюється безкоштовно.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо ви хочете використовувати офіційний клієнт, призначений для роботи з ICQ-протоколами, відвідайте сайт icq.com/ru. Натисніть кнопку «Завантажити ICQ» і дочекайтеся завантаження файлів на жорсткий диск.
2
Відкрийте каталог, в який були збережені вказані файли. Запустіть програму-інсталятор. Слідуйте пошаговому меню для здійснення коректної установки додатка на комп'ютер.
3
Для тих, хто віддає перевагу користуватися клієнтом ICQ за допомогою стільникових телефонів або смартфонів, існують спеціальні мобільні версії даної програми. Скачайте інсталяційні файли, попередньо обравши тип мобільного пристрою і операційну систему.
4
Виконайте установку додатка, застосувавши ПО, підходяще для роботи з вашим мобільним пристроєм. Перезавантажте апарат і запустите ICQ-клієнт.
5
Варто відзначити, що існують якісні аналоги програми ICQ. Найбільш популярні з них: QIP і Miranda. Основна перевага останніх версій зазначених програм - підтримка синхронної роботи з декількома протоколами, наприклад ICQ і Jabber. Скачайте потрібний додаток з сайтів розробників.
6
Встановіть вбрання програмне забезпечення. Для реєстрації нового аккаунта використовуйте програму ICQ або виконайте цю процедуру на офіційному сайті її творців.
7
Якщо ж вам потрібно встановити ICQ-клієнт на операційну систему сімейства Linux, використовуйте доступні аналоги. Найбільш популярні з них: Kopete, LICQ і Pidgin.
8
Варто відзначити, що порівняно недавно з'явилася офіційна версія клієнта ICQ для Linux. Встановіть цей додаток, якщо ви не боїтеся використовувати програмне забезпечення, яке перебуває в стадії Beta-тестування.
9
Важливо розуміти, що кожне ПО володіє власними перевагами і недоліками. Виберіть ту програму, яка більше інших задовольняє вашим потребам.