Як активувати камеру на ноутбуці. програма для активації веб камери.

Частина сучасних мобільних комп'ютерів має вбудовані web-камери. Наявність великої кількості додаткових пристроїв дозволяє не підключати периферійне устаткування, що займає USB-порти.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
В деяких ноутбуках web-камери спочатку відключені. Найчастіше це застосовується для зниження енергії, що витрачається на підтримання невикористовуваних пристроїв. Спробуйте включити web-камеру через диспетчер пристроїв.
2
Для доступу до цього меню відкрийте властивості комп'ютера, якшо по однойменному пункту в панелі «Пуск». Тепер двічі клікніть лівою кнопкою миші по назві вбудованої web-камери і натисніть кнопку «Включити».
3
Якщо ви встановлювали знову операційну систему, поновіть програмне забезпечення, необхідне для активації web-камери. Відвідайте офіційний інтернет-ресурс фірми, яка розробила використовуваний мобільний комп'ютер.
4
Виконайте пошук драйверів і додатків, підходящих для вашого ноутбука. Для цього введіть найменування його моделі у відповідне поле. Скачайте комплекти файлів, помічені як ПО для web-камери.
5
Оновлення драйверів через диспетчер пристроїв. Обов'язково використовуйте ручний метод установки. Вкажіть каталог, в який були збережені завантажені архіви. Якщо ви скачали з сайту програму-інсталятор, запустіть її.
6
Після оновлення ПЗ перезавантажте мобільний комп'ютер. Переконайтеся в тому, що web-камера активна. Перевірте працездатність пристрою. У тій ситуації, коли активація камери виконувалася шляхом ручної установки додатків, запустіть програму-месенджер, наприклад, Skype.
7
За допомогою зазначеної утиліти налаштуйте параметри роботи web-камери. Як правило, в ноутбуках з вбудованою камерою присутній мікрофон. Активуйте це обладнання.
8
Відкрийте панель управління. Виберіть підміню «Обладнання та звук» і перейдіть за посиланням «Зміна звукових пристроїв». Знайдіть інтегрований мікрофон, виділіть його іконку і натисніть кнопку «За замовчуванням».
9
Знову запустіть Skype і перевірте налаштоване обладнання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZC27Nyeqn80