Як відтворити фільм на комп'ютері. не програється диск на компі.

Сьогодні фільми для домашнього перегляду найчастіше потрапляють до нас або через інтернет, або на оптичних дисках. Формати записи для розповсюдження на фізичних носіях і через мережу розрізняються, але для використовуваного в сучасних комп'ютерах програмного забезпечення в цьому немає проблеми. Як правило, необхідні для відтворення фільмів програми встановлюються разом з інсталяцією операційної системи.
Інструкція
1
Якщо фільм записаний на оптичний носій, для його відтворення комп'ютер повинен мати відповідний пристрій відтворення - CD або DVD-привод. Якщо користувач подбав про це, все інше візьме на себе комп'ютер - просто вставте диск в приймальний лоток дисковода. Операційна система просканує вміст носія, знайде файл автозапуску і виведе на екран пропозицію виконати його, або відкрити вікно перегляду вмісту диска в файл-менеджері.
2
Виберіть пункт, який починається зі слова «Відтворити». ОС запустить встановлену за замовчуванням програму-програвач і на екрані або з'явиться меню диска, або відразу почнеться його відтворення - це залежить від сценарію, вміщеного в файл автозавантаження диска. В процесі перегляду ви зможете регулювати параметри і управляти процесом відтворення за допомогою елементів управління програми-програвача.
3
В тому випадку, якщо фільм завантажений через інтернет, спосіб запуску в більшій мірі залежить від формату файлу. Це може бути один із стандартних відеоформатів (avi, mpg, wmv і ін.), Або формат образу диску (iso, nrg, img та ін.). В першому випадку для перегляду досить двічі клацнути по файлу і операційна система запустить програму-програвач. Єдина проблема, яка при цьому може виникнути - відсутність в системі кодека, потрібного для відтворення саме цього типу файлів. Кодек - це спеціальний шифратор/дешифратор, налаштований на певний стандарт розміщення даних в відеофайлах. Знайти його можна в інтернеті.
4
Для відтворення фільму з файлу з образом диска буде потрібно спеціальний додаток - емулятор віртуальних приводів. І його теж можна отримати через інтернет. Наприклад, можна знайти безкоштовну версію емулятора на сайті компанії Daemon Tools (http://www.daemon-tools.cc/rus/products/dtLite). Після інсталяції в систему такої програми подвійне клацання по файлу образу викликатиме таку ж дію, як описана в першому кроці установка оптичного диска в пристрій читання.