Як відновити значок "Мій комп'ютер".

Зникнення значка "Мій комп'ютер" з робочого столу комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, може викликатися різними причинами - від вірусного впливу до випадкової зміни властивостей робочого стола самим користувачем. У будь-якому випадку рішення задачі відновлення необхідного ярлика не вимагає поглиблених пізнань ресурсів системи та хакерських навичок.
Інструкція
1
Існує декілька способів відновлення зниклого ярлика робочого столу. Один з них - викличте головне меню ОС Windows за допомогою кнопки «Пуск» і виберіть пункт «Мій комп'ютер». Утримуйте ліву кнопку миші натиснутою і просто перетягніть необхідний елемент в будь-яку вільну область робочого столу. Значок буде відновлений.
2
Поверніться до головного меню «Пуск» для використання альтернативного методу відновлення зниклого значка і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Відображати на робочому столі» і дочекайтеся появи ярлика.
3
Інший зручний спосіб відновлення потрібної іконки - викликати контекстне меню робочого столу кліком правої кнопки миші на порожньому просторі і вказати команду «Властивості» або «Персоналізація», в залежності від версії операційної системи Windows. Скористайтеся опцією «Зміна значків робочого столу» в лівій частині діалогового вікна і виберіть закладку «Робочий стіл» або «Значки робочого столу» в наступному діалоговому вікні.
4
У версії ХР необхідно скористатися спеціальною кнопкою «Налаштування робочого столу», у всіх інших - просто відзначити чекбокс в рядку «Мій комп'ютер». Після цього залишиться тільки зберегти зроблені зміни, натиснувши кнопку OK, і застосувати їх, скориставшись кнопкою «Застосувати».
5
Слід пам'ятати, що отримати доступ до файлів і папок, що містяться в вузлі «Мій комп'ютер», можна і без значка робочого столу. Для цього знову поверніться в головне меню і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер». Всі файли можуть бути відкриті з цього пункту меню.