Як робити зачіску з косами. Як робити зачіски відео робити незвичайні коси відео.

Зачіски з кіс підходить не тільки маленьким дівчаткам. Їх із задоволенням носять цілком дорослі дівчата. Залежно від загальної ідеї зачіски коси можуть виглядати наївно і зворушливо або шикарно і жіночно. Вони підходять до нарядів в стилі хіпі і елегантним вечірнім сукням. Освоївши кілька зачісок на основі кіс, ви зможете експериментувати і винаходити власні варіанти.
Вам знадобиться
  • - гребінець;
  • - невидимки;
  • - шпильки;
  • - гумки;
  • - спрей для укладки;
  • - лак для волосся.
Інструкція
1
Для нарядів в спортивному стилі підійде кумедна укладання з кіс різного розміру. Відокремте основну масу волосся, залишивши дві не надто широкі пасма у особи. Відокремлені пасма закріпіть затискачем. Решта волосся розчешіть до блиску і акуратно зберіть їх у високий хвіст на боці, закріпивши його м'якою неширокій гумкою. З решти вільними пасом заплетене дві тонкі кіски. Простягніть їх паралельно через лоб і з'єднайте з хвостом, обмотавши його підставу кінцями кісок. Заколіть їх невидимками, а сам хвіст заплетене в товсту косу.
2
Ідеальний варіант для офісу - строгий пучок з кіс. Така зачіска робиться за 10 хвилин і виглядає акуратно весь день. А якщо захочете перетворити її на вечірню, просто прикрасьте вузол декоративними шпильками зі стразами або перлинами.
3
Розчешіть волосся до блиску, окропивши з спреєм для укладки. Зберіть пасма в низький хвіст у шиї і закріпіть тонкої гумкою. Заплетіть їх в косу, її кінець зав'яжіть ще однієї гумкою. Візьміть косу за середину і перекрутити її в одну сторону. Верхня частина почне вкладатися у вигляді петлі. Поверніть її вліво, укладіть у підстави, зав'язаного гумкою, і закріпіть шпильками. Аналогічним чином сформуйте праву частину пучка. Кінець коси подверніте під петлю і приколіть шпилькою. Збризніть зачіску блиском для волосся.
4
На вечір приміряйте косу-голландку, заплетену навколо голови. Розділіть волосся на косий проділ, обробіть їх фіксуючим спреєм. Візьміть невелике пасмо у проділу, розділіть її на три частини і починайте плести тонку косу. Через кожне плетіння додавайте до неї пасма, взяті з основної маси волосся. «Голландка» може лежати низько і вільно чи плентатися високо, нагадуючи акуратну кошик. Закінчивши косу, подверніте кінчики волосся і закріпіть їх невидимками. Обробіть зачіску лаком помірної фіксації.