Як робити фарбування волосся.

Не всі люди можуть дозволити собі фарбування волосся в салонах або перукарень. Більшість робить цю процедуру самостійно або вдається до допомоги родичів і друзів. Звичайно, домашнє фарбування може пошкодити волосся. Але якщо робити все по інструкції, то ризик буде мінімальним.
Вам знадобиться
  • - перуки;
  • - комп'ютер;
  • - тонік або фарба для волосся;
  • - неметалічна посуд;
  • - гребінець ;
  • - пензлик;
  • - шапочка для фарбування;
  • - утеплюючий ковпак;
  • - старий рушник.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з кольором, в який ви б хотіли пофарбуватися. Не приймайте занадто поспішних рішень. Адже позбавитися від нового кольору буде непросто, особливо якщо він чорний. Приміряйте кілька перук (якщо є можливість, поносіть їх пару днів), створіть собі нову зачіску на комп'ютері за допомогою спеціальних програм, щоб зрозуміти, що обраний колір вам підійде. Не поспішайте в магазин, спочатку обдумайте все кілька разів.
2
Якщо ви не впевнені у своєму виборі, спочатку скористайтеся тоніком, який змивається через кілька тижнів. Ну а якщо ви твердо вирішили, відправляйтеся в магазин. Але не звичайний супермаркет, а магазин професійної косметики. Не варто економити на здоров'я свого волосся. Та й кошти, представлені там, призначені для людей з різним рівнем доходу. Тому ви зможете підібрати те, що вам потрібно.
3
При виборі фарби не забудьте консультуватися з продавцем. Адже колір не накладається на ваше волосся, а змішується з вашим власним пігментом. Якщо у вас світла шевелюра, колір буде на кілька тонів яскравіше, ніж зазначений на коробці. Якщо темна, то вам спочатку потрібно зробити процедуру освітлення.
4
Будинки змішайте в неметалевої посуді фарбу. Підготуйте гребінець, пензлик, шапочку для фарбування і утеплюючий ковпак. Також можна взяти старий рушник, щоб закрити одяг і плечі.
5
Зробіть проділ посередині голови, нанесіть на цю ділянку фарбу за допомогою кисті. Через два сантиметри зробіть ще один проділ і знову ретельно розподіліть фарбу. Аналогічним чином пройдіть по всій голові.
6
Розділіть волосся на пасма. Візьміть одну, яка знаходиться на потилиці, і нанесіть на неї фарбу. Заколіть її, щоб вона вам не заважала. Також вступите з іншими волоссям. Після фарбування останньої пасма розчешіть їх усі.
7
Надягніть шапочку для фарбування, а зверху утеплюючий ковпак, почекайте 15-30 хвилин. Точний час фарбування ви зможете знайти в анотації до препарату. Потім ретельно промийте волосся водою, видаливши залишки препарату.
Зверніть увагу
Після миття волосся краще витерти старим рушником, т.к. фарба може бути змита не до кінця.