Як підводити очі. Як навести макіяж на очі.

Макіяж очей може вигідно підкреслити красу особи. Саме тому багато дівчат і жінок приділяють йому особливу увагу. Один з улюблених варіантів макіяжу очей - це стрілки.
Інструкція
1
Для того щоб намалювати красиві стрілки, потрібна не тільки тренування, але і знання особливостей свого обличчя і розрізу очей, хороша косметика. Приклади вдалих стрілок можна копіювати з фотографій.
2
Класична стрілка - це середньої товщини лінія, яка потовщується у зовнішнього краю очі . Кінець її загострений і спрямований до віску.Существует багато модифікацій такої стрілки, однак навчатися найкраще на класичному варіанті - він йде практично всім.
3
Перед тим, як намалювати стрілку, припудріть повіку - так макіяж протримається дольше.Затем трохи відтягніть повіку, щоб розправити складку, і починайте малювати стрілку по лінії ресніц.Не прагнете відразу намалювати рівну лінію - це не завжди виходить навіть у професіоналів. Наносите короткі штрихи, а потім промальовувати простір між німі.Трудностью може стати промальовування кінчика стрілки - якщо це буде зроблено неправильно, вираз обличчя вийде некрасівим.Счітается, що ідеальний кінчик стрілки - той, який продовжує лінію нижньої повіки.
4
Також вид стрілки залежить від того, чим ви будете її рісовать.Ето можуть бути тіні, олівець, підводка (рідка і гелева) .Якщо лінія потрібна широка і нечітка, краще малювати її тінями - так буде легше розтушувати. Наносити підводку тінями потрібно тонкої щільною вологою пензлем, щоб лінія вийшла ярче.Карандаш - відмінний варіант для повсякденного макіяжу. Лінія виходить акуратною, але в той же час не дуже "агресивної" .Подводка - це класичний інструмент для малювання стрілок. Лінія виходить чіткою, яскравою, акуратною і довго не змащується.