Як швидко накачати трицепс.

Сильні і накачані трицепси виглядають вельми привабливо і є основою для розвитку м'язів плечей і грудей. Рельєфна мускулатура ваших рук буде викликати захоплення і притягувати погляди оточуючих. Все що вам потрібно - готовність слідувати рекомендаціям і залізна воля.
Вам знадобиться
  • - лава;
  • - гантелі;
  • - штанга;
  • - блоковий тренажер.
Інструкція
1
Сядьте на лаву і візьміть гантель, підніміть її над головою таким чином, щоб рука дивилася точно вгору. Зберігайте лікоть нерухомим і повільно опустіть снаряд за голову, повністю розтягніть трицепс. Не гойдайте гантель, зберігайте над вагою контроль. Скорочуючи м'яз, випряміть руку і поверніться у вихідну позицію. Виконайте дану вправу по двадцять разів для кожної руки в три підходи.
2
Встаньте і нахиліться вперед. Однією рукою візьміть гантель, а другий твердо упріться в лаву перед собою. Відведіть гантель назад, лікоть при цьому повинен перебувати на одному рівні з плечем, а рука становити пряму лінію. Руку притисніть якомога ближче до тіла. Опустіть снаряд, лікоть повинен залишатися на місці, потім докладаючи велике зусилля, випряміть руку до прямого положення назад. Повторіть вправу по п'ятнадцять разів для кожної руки в три підходи.
3
Ляжте на рівну горизонтальну лаву, поставте ступні паралельно один одному. Сідниці і верхню частину спини щільно притисніть до лави і візьміть гриф штанги вузьким хватом (відстань між великими пальцями повинне становити 20-25 сантиметрів). Акуратно зніміть штангу зі стійок і повільно опустіть до центру грудей. Потім потужним і швидким рухом вичавіть штангу вгору. Виконайте дану вправу по двадцять раз на два-три підходи.
4
Сядьте на лаву зі спинкою і підніміть штангу з певною вагою над головою. Зігніть руки в ліктях і опустіть штангу якнайнижче за голову, намагайтеся повністю розтягнути трицепси. Потім з великим зусиллям розігніть руки і поверніться у вихідну позицію. Зберігайте контроль над вагою в негативній фазі руху. Виконайте три підходи по п'ятнадцять разів.
5
Для виконання наступної вправи вам буде потрібно блоковий тренажер для розгинання рук з вигнутою або прямої ручкою. Встаньте на відстані двох кроків від тренажера (щоб під час виконання вправ ви могли нахилятися вперед) і візьміться за ручку на ширині плечей. Випряміть повністю руки і зафіксуйте лікті, намагайтеся утримувати їх якомога ближче до тіла. Зігніть руки в ліктях і повільно опустіть до чола ручку, потім сильним рухом розігніть повністю руки і зафіксуйте ліктьові суглоби, скорочуючи повністю трицепси. Виконайте вправу по двадцять разів в три підходи.
Зверніть увагу
Отже, як накачати трицепс в домашніх умовах? Звичайно можна використовувати стандартні вправи, такі як віджимання від підлоги зі зведеними руками й інші не складні вправи для навантаження на трицепс. Але краще обзавестися хоча б гантелями і робити різні вправи для ефективної прокачування м'язів.
Корисна порада
Максимально виключити з роботи інші м'язові групи, щоб вони не крали навантаження (через це часто можуть відставати тренованих м'язи). Приміром людина тренує трицепс жимами і віджиманнями а зростає тільки груди. Якщо ж зв'язка довга, то трицепс КОРОТКИЙ і піковий. У мезоморфов і ендоморфов частіше ДОВГІ і масивні трицепси, а у ектоморфов частіше КОРОТКИЕ і пікові трицепси. У першому випадку маса зростає швидше, а в другому випадку м'язи виглядають більш естетично.