Як змінити відображення.

Для кращого читання заголовків вашого блогу у вкладках браузера рекомендується редагувати шаблон. Якщо уявити, що ви в браузері відкрили кілька сторінок свого блога, створеного на движку blogspot, теми ваших відкритих сторінок будуть відображатися наступним способом: «Ім'я блога» - «Тема поста». А т.к. вкладок кілька, назви тим не будуть видні ні вам, ні іншому читачеві блогу. Тому необхідно проробити операцію зміни відображення заголовків.
Вам знадобиться
  • Редагування коду шаблону вашого блогу.
Інструкція
1
Давайте розглянемо таку ситуацію, для прикладу. Людина, яка переглядає ваш блог, не любить переглядати всі сторінки за допомогою однієї вкладки. Кожну потрібну йому тему, він відкриває в новій вкладці. Бути може він просто шукає підходящий матеріал. Сенс в тому, що в назві кожної вкладки, йому буде видно тільки ім'я вашого блогу. Тому, необхідно відредагувати шаблон так, щоб назви тем відображалися в першу чергу. До того ж, невиправлені заголовки вкладок погано впливають на індексацію в пошукових системах. Попереду у вас буде стояти назва блогу, а вам, бажано, щоб було навпаки.
2
Перш за все, необхідно відвідати свою сторінку на движку blogspot. Авторизуйтесь на своєму блозі.
3
Вам належить редагування шаблону, який відповідає за побудову всього сайту. Тому, необхідно зробити резервну копію (back up) вашого шаблону.
4
Переходимо в режим редагування шаблону і знаходимо наступний рядок, прибравши "_": <_ title><_ p align="left"><data: blog.pageTitle/> Її слід замінити на ці рядки: <_p align="left"><_ p align="left"><_ p align="left "><data: blog.title/><_ p align="left "><_p align="left"><data: blog.pageName/>
5
Збережіть зміни в шаблоні і відкрийте будь пост. В заголовку повинна відображатися тільки тема поста.