Як правильно поздоровляти з Великоднем.

Великдень з нетерпінням чекають усі віруючі християни. Це свято радості й торжества, благої вісті про воскресіння Господньому. Тому дуже важливо відсвяткувати його в колі близьких вам людей. Важливо привітати всіх своїх рідних і друзів, сходити в церкву, освятити паски і провести цей день в радості. Як правильно привітати з Великоднем?
Інструкція
1
Якщо в це свято ви плануєте піти в гості, підготуйте спеціальні подарунки. Для цього відмінно підійдуть фарбовані яйця, які можна прикрасити вітальними наклейками та малюнками. Можна приготувати святковий паску або твороженную паску, освятити їх і піднести їх як подарунок господарям.
2
Влаштуйте святковий обід у себе вдома. Запросіть близьких людей і почастуєте всіх смакотою. Підготуйте заздалегідь символічні сувеніри для своїх друзів і рідних. Їх можна зробити своїми руками. Все буде залежати від ваших здібностей і фантазії. Це можуть бути в'язані або плетені кошики для яєць, яка-небудь саморобка або вишивка, в'язані іграшки у вигляді курчат або кроликів (європейська традиція). Ваші подарунки повинні бути яскравими і барвистими. Їх можна прикрасити стрічками, квітами або мереживами.
3
Якщо когось зі своїх рідних чи друзів ви не зможете побачити на Великдень, підготуйте заздалегідь привітання та надішліть їх допомогою електронної пошти, соціальних мереж або смс. Пасха - це свято весни і початку нового життя. Тому в своїх великодніх листах можна попросити вибачення у близьких людей, побажати їм миру і добра. Можна просто зателефонувати їм. Таке спонтанне і щире привітання особливо буде приємно вашим друзям і рідним, які живуть за кордоном.
4
Вітати зі святом і відзначати його можна цілий тиждень. Не варто забувати про пасхальному привітанні «Христос воскрес!». Воно буде доречним і під час світлої тижні. За цей період можна обійти всіх знайомих, пригостити їх великодніми пасками і привітати зі святом, подарувавши невеликі сувеніри.
5
В день святої Пасхи важливо створити атмосферу радості і добра. Даруйте один одному усмішки і вітайте всіх знайомих і незнайомих вам християн. По можливості пригостите солодощами та пасками дітей своїх друзів і сусідів.
Серед усіх християнських свят Пасха займає центральне місце і вважається «царем днів» і «святом свят». Пасхальний ранок обов'язково починається з святкових вітань, привітання рідних і близьких, і вручення їм подарунків.
Інструкція
1
Починаючи з настання пасхальної ночі, і протягом 40 днів з цього моменту відбувається обряд так званого «святого цілування». При зустрічі люди триразово цілують один одного зі словами «Христос воскрес!», Відповідаючи «Воістину воскрес!», Висловлюючи при цьому радість, яку вселяє цю подію в кожного православного християнина. Цей апостольський звичай символізує любов і загальне прощення, в пам'ять про воскресіння Ісуса Христа і перемозі його над смертю.
2
Сучасні засоби зв'язку дозволяють привітати членів родини або друзів, що живуть на відстані, не тільки в телефонній розмові. Їх можна порадувати музичної листівкою, відправленої по електронній пошті або СМС поздоровленням у віршах. Щирі та задушевні слова будуть кращим привітанням в Живоносне Воскресіння Христове, наповнюючи цей день теплотою любові і силою християнської віри і надії.
3
Вітаючи рідних і друзів зі світлим Христовим святом, люди обов'язково заздалегідь готують подарунки, і головним завжди було фарбоване яєчко, освячене в церкві. Воно є символом воскресіння Христа з того моменту, як Марія Магдалена вручила яйце римському імператору Тиберію, принісши радісну звістку про цю подію.
4
Крім звичайних яєць, які з'їдають за святковим столом, в якості подарунків підносять декоративні вироби, зроблені з різних матеріалів, які залишаться в будинку надовго і будуть нагадувати своєю красою про добре проведений святі. Порцелянові, різьблені дерев'яні або просто вишукано прикрашені великодні яйця завжди можна знайти в продажу напередодні свята, або виготовити саморобку самостійно з підручних матеріалів.
5
Не обходиться в цей день візит до близьким чи друзям без підношення ароматного і красиво прикрашеного паски. Він теж є найдавнішим символом воскресіння Христа і присутності Бога в усьому світі, його невпинної турботи про все людство.
6
Великодні привітання та подарунки відрізняються від зроблених в будь-який інший, навіть дуже значний день. Вони повинні бути витримані в народних традиціях і мати релігійний зміст. У це свято вартість підношення не має значення, головним стає його духовний зміст. Для дорослих людей це може бути біблія в красиво оформленому палітурці, або інша релігійна література на тему Житія святих.